Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tako jumper x, Touragoo Flame...

Tako jumper x, Touragoo Flame vagy Anmar Hilux? Melyiket válasszuk? Miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2012. jan. 3. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, ugyanis ezek a babakocsik mind ugyanolyanok, csak más a színük. De én ezek közül egyiket sem választanám. Egyszer vigyáztam egy ismerős gyerkőcére pár órára, és Anmar Hilux babakocsijuk volt, és abban vittem sétálni a babát. Hát azalatt a 1,5 óra alatt megutáltam. Baromi nehéz, egy padkára alig lehet felmenni vele (és elég félelmetes is, olyan érzése van az embernek, hogy mindjárt eltörik). A tolókar magasságának az átállításához 2 ember kellett, mert olyan nehéz volt benyomni a két bizgentyűt egyszerre (pedig nem vagyok gyenge). Kattogott, nyikorgott szinte minden része, pedig még csak 3 (!!!) hónapja volt használatban.

Aztán megnéztem egy másik ismerős hasonló babakocsiját, hogy az a másik volt-e defektes, vagy mindegyik ilyen. És bizony az is ilyen volt. Az egyetlen előnyük, hogy nagyon jó rugózásuk van (de az tényleg nagyon szuper).

Egyébként mindketten azt mondták, hogy nagyon megbánták, hogy ilyet vettek. Úgyhogy én megfogadtam, hogy ilyen jellegű kocsit soha nem fogok venni (bár nem is terveztem, hogy babakocsit veszek, mert nekünk már akkor volt gyerkőc és babakocsi is).

2012. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a TAKO JUMPERX-ről csak jó tapasztalatom van.

Van néhány szín ami nem tetszik és az sem aminek furcsán van bevonva a tolókar de ez a modell tipikusan nagyon könnyen tolható. Kisvárosban élek és itt ez számít a legdrágább babakocsinak is és küllemre is jóval szebb mint a többi. Én mindennel együtt a kirakatban álló darabot 130ezer forintért vettem meg egy éve. Amit imádtam, hogy a kisbabám rendkívül bukós volt és a mózes matraca alatt meg lehet emelni a mózes fejrészét is és hát ez mondanom sem kell mennyit jelentett. Nem könnyű a babkocsi olyan szempontból hogy csak úgy nem tudod a hónod alá csapni, de nem nehezebb a vele egy kategóriás szintén multifunkciós társainál. Nekem volt olyanra is példa hogy 3 fok jó nagy lépcsőn kellett felszuszakolnom mert gyógyszertárba kellett mennem (vészhelyzet) és egyszerűen kénytelen voltam a legközelebbi gyógyszertárba menni ahol nem volt mozgássérült feljáró és a lépcsőfokok is duplaakkorák voltak. Hát én egyedül segítség nélkül problémamentesen feljutottam vele. Tolni is szupi! Ráadásúl én hiába születtem korán és értem el alig a 2,5 kgot erre kislányom majdnem 4 kgosan érkezett. Szóval hatalmas baba a mai napig és abszolút kényelmes volt neki végig a kocsi. Ami még nagyon szuper, hogy én olyan hordozóját vettem meg amiben flottír huzat van így nem izzad bele. Imádunk vele sétálni. Én egy Pierre Cardin babakocsit toltam meg egy egyszerűbb sportkocsit és én ezeket nem bírom elképzelni, hogy hogyan bírják eltolni. Nézd meg egyébként a babakocsikat élőben és látni fogod hogy képről tényleg elég hasonlónak tűnnek de élőben látszik, hogy mennyire kidertojásfigurának néz ki a másik kettő a jumper mellett.

Sok sikert a választáshoz;)!

2012. ápr. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!