Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül az apasági...

Mennyibe kerül az apasági vizsgálat?

Figyelt kérdés
Bizonytalan vagyok abban, hogy enyém-e a két hónapos kisfiam, mert nem hasonlít rám. Szeretnék kérni egy apasági vizsgálatot, csak nem tudom, hogy mennyibe fog kerülni. Ez a bíróság úgy szabja ki a fizetésemtől függően, vagy ez mindenkinek egységes árban van.
2009. máj. 21. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
2009. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És a vesztes fizet.Vagyis a nyertes.Mármint, ha te vagy az apa, akkor te.
2009. máj. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Huh, ezt csak abból gondolod, hogy nem hasonlít rád? Sok gyerkőc egyik szülőre sem hasonlít, meg ilyenkor még annyira nem lehet megmondani, hogy kire hasonlít... Napról napra sokat változnak. Pl. nálunk a családban van olyan, hogy mindkét szülő barna hajú, barna szemű, a gyerkőc meg vörös hajú, zöld szemű. És egyik szülő felmenői között sincs (tudomásuk szerint) se vörös haj, se zöld szem. A génjeikben benne van, lehet, hogy valamelyik ükszülő volt olyan. Vagy van más okod is arra gyanakodni, hogy a párod megcsalt? Szerintem előbb a pároddal beszéld meg a kételyeidet, mert egy ilyen dolog nagyon megmérgezi a kapcsolatot. Vagy ez már rég elromlott?

Nem a fizu alapján számolják, ez ált. 100-120 ezer között mozog, attól függően, hogy hol csinálják, tudtommal.

2009. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nehogy abból vonj le messzemenő következtetéseket, hogy nem hasonlít rád a gyerek! főleg, hogy csak 2 hónapos!

más gyanúd van? pl. csalfa a feleséged, mások látták más férfival, ilyesmi...

2009. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet ám,hogy sosem fog egyikőtökre sem hasonlítani,hanem valamelyik nagyszülőre v. rokonra.Ez heted ágra visszamenőleg előfordulhat,pont úgy,mint a ritka betegségek előfordulása.

Egy példa: a férjem az édesanyja öccsére hasonlít,mindíg hallom,ha arra járunk,hogy "tiszta Pityu ez a fiú" (tényleg,mert láttam fényképeket is)---akkor a nagybátyja az apja,aki nem mellesleg halott volt már régen amikor született a férjem?!

2009. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amikor megszületett a fiam rám hasonlított és utána is mindenki azt mondta,hogy tiszta anyja,de a férjemnek eszébe nem jutott volna apaságit csináltatni,mert nem rá hasonlít.Ez alapján hülyeség ilyet még csak gondolni is.
2009. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, sokat segítettetek. Hát az az igazság, hogy a kapcsolatunk, már rég megromlott a párommal, és nem rég derült ki, hogy abban az időben nem csak én voltam a feleségemnek.
2009. máj. 25. 21:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja még azt hozzá tenném, hogy a vizsgálat elött, vagy a vizsgálat után mikor kiderült az eredmény akkor kell fizetnem?
2009. máj. 25. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:

csak akkor kell neked fizetni, ha tényleg az derül ki, hogy te vagy az apa. ha kiderül, hogy nem, akkor a feleséged fizet.


ha ez a helyzet, hogy más pasikkal is lefeküdt, akkor mindnekéépen ragaszkodj a teszthez! jobb kicsi korában kideríteni. gondolj bele, ha pl. már pár éves a gyerek, sajátodnak tekinted, ő is apjaként szeret, és akkor derül ki, hogy nem is a te gyereked! szörnyű lehet!

szóval, még babakorában csináljátok meg.

2009. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Múlt héten csináltattam és 78000 Ft-ot fizettem. Meg vagyok elégedve a szolgáltatással. www.dnsteszt.fw.hu
2009. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!