Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mér a fül- és homlokhőmé...

Miért mér a fül- és homlokhőmérőnk 34 fokot?

Figyelt kérdés
Az elem rendben van a kijelző szerint, mindent utasítás szerint végzek. De 34,2-nél nem mért nagyobbat. Segítsetek kérlek, mert a kisfiam nagyon lázas, és nagy szükségem lenne most erre a lázmérőre.
2009. máj. 21. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Vigyázz, mert a fülhőmérők általában nagyon vacakok! Én is vettem sajnos, de megbántam, mert még nekem is össze-vissza mért. Legjobb lenne, ha digitálissal mérnéd, mert az biztosan pontos. Jobbulást a picinek!
2009. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy nekem nem mér összevissza, télen tudtam biztosan, hogy hozzáadok másfél fokot, és megvan az eredmény, leteszteltük a higanyossal. De azóta elemet cseréltem, és most ez van. Mostmár adjak hozzá két fokot? :(
2009. máj. 21. 09:12
 3/3 anonim ***** válasza:
inkább vegyél másik hőmérőt.
2009. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!