Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy manapság kapható isofixes,...

Egy manapság kapható isofixes, kb 80 ezer forintos gyerekülésnek mennyi a lejárati ideje?

Figyelt kérdés
Vagy a ti gyereküléseteknek? Lehet kapnánk használtan, mondták, hogy van szavatossági idejük. Tényleg? Ez mennyi kb?
2011. dec. 21. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A garancia minden termékre az euban 2 év. habár sok helyen magyarországn 1 évet írnak rá, de eus szabály a 2 év. ez felett adhat a cég többet, de nem nagyon szoktak.


szavtossági ideje ennek nincsen mert nem romlandó termék.

de csak akor ha megvan a blokk, más nem kell hozzá.

2011. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

most komolyan? Minek egy új babakocsi árú gyerekülést venni? Elhiszem,hogy fő a biztonság,de olyat meg kapsz 25-30ért is.

Még hogy a magyar szegény.....

2011. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második!


"Lehet kapnánk használtan, mondták, hogy van szavatossági idejük." Karácsonyra kérj ÉRTELMEZŐ

KÉZISZÓTÁRT!


Lehet, hogy a kérdező szegény és lehet, hogy az, akitől kapnák AJÁNDÉKBA, az tehetősebb, gazdag. Sőt.. tovább megyek .. nem is biztos, hogy MAGYAR!

Kötelező mindenkinek magyar rokonai vagy ismerőseinek lennie?!


Csupa jóindulat vagy. Inkább ne válaszoltál volna a kérdezőnek.



Kedves kérdező!


Szavatossági idejük nincsen, maximum garanciát adnak rá. Ahogy a legelső válaszoló is írta.

Típus függő, hogy a garanciás év(ek) alatt mi az, ami miatt nem cserélik ki vagy nem adják vissza a pénzt.

2011. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a garanciára gondoltak, ez lehet 1 vagy 2 év. Azt azonban mindenképpen nézd meg, hogy milyen jelzés van az ülésen, most az ECE R44-03 és R44-04 jelzésű ülések felelnek meg a szabványnak.
2011. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg arra gondolt hogy az anyaga elöregszik,könnyebben törik,vagy ilyesmi...nem?
2011. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Basszus második Neked nem mindegy, hogy más gyereke hány tízezer forintos ülésben ül????

Nekünk 60 ezres van és új, hónapokig spóroltam rá, mert rengeteget megyek velük, hosszabb utakra is és igen nekem fő a biztonság. 25 ezerért újan nem kapsz biztonságos gyerekülést!


Kérdező! Hát erről hogy lejárati idő még nem hallottam és a mi hiperszuper ülésünkön sem volt.

2011. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A műanyag tud elöregedni. Attól függ, hogy milyen fajta. Az elöregedett műanyagnak megváltozik a szerkezete, nem bír annyit, mint egy új. (balesetnél) Ehhez azért jópár év kell!
2011. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!