Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a sorsa nálatok a kinőtt...

Mi a sorsa nálatok a kinőtt gyerekruháknak?

Figyelt kérdés
Elteszitek a tesónak? Elajándékozzátok rokonnak, ismerősnek? Esetleg kidobjátok? Van köztetek olyan, aki odaadja a rászorulóknak?
2009. máj. 18. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Épp pár napja válogattam át egy halom ruhácskát. Még nem döntöttem el, hogy mi legyen velük. A kevésbé jó állapotúakat elviszem ilyen auchan-os konténerbe, azt hiszem, az máltai szeretetszolgálatos, de nem biztos. A saját régi ruháimat is oda szoktam vinni.

A jobb ruhákkal, hogy mit csinálok, még gondolkodás tárgya. Lehet hogy odaadom a barátnőmnek, de lehet, hogy megtartom a következő babánknak. Nem tudom, mi lenne jobb, tanácstalan vagyok.

2009. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyerekem van. Amíg csak a lányok voltak, eltettem a ruhákat, és odaadtam a rokonságban, időközönként cserélgettük, kinek mikor milyen ruha kellett. 3 gyerek mellett is szépek a ruhák. Aztán született egy kisfiam, én a barátnőmtől kaptam sok ruhát, mert fiús ruhám nem igazán volt. A saját ruháinkat nemrégen válogattam át. Én már több gyereket nem akarok, a húgomnak elteszem a jobbakat, a többit pedig egy anyaotthonnak adom, már felvettem a kapcsolatot velük.
2009. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok ismerősöm van akinek tudok velük segíteni,én nekik adom.
2009. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem tudom hova rakni sokat kaptam a tesomtol nekünk is van egy csomó!Épp a hétvégén válogattuk ki és megbeszéltük hogy egy részét elvisszük a gyerekorvosnak ő elviszi anyaotthonba!
2009. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekünk első baba, szóval még jöhet a tesó (bár még nincs tervben), de ismerek egy rászoruló családot, akiknek jól jönne a segítség...Ezért vagyok tanácstalan.
2009. máj. 18. 22:11
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk is első baba és valószínű,belátható időn belül nem lesz tesó.Én jelképes összegért eladtam a barátnőmnek,az árát közösen megbeszéltük.(ingyen el sem fogadta volna)
2009. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En egyelore a kistesonak gyujtogetek, bar 1-2 ev mulva tervezzuk csak.
2009. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a favoritokat teszem el. Ami nagyon újszerűen maradt meg, az megy vaterára, ami már kicsit fakultabb, azt oda szoktam adni a vöröskeresztnek. Muszáj eladnom, mert nagyon durván mínuszban vagyok, jól jön bármi pénz. Kisgyerekes ismerős nincs, csak olyan, akinek már nagyobb a gyereke, szóval ez van. Amúgy se tudnám tárolni a cuccokat nagyon, mert kevés a hely. Tesót mostanság nem akarok, 20 évesen szültem, a másodikat kb. 4 év múlva szeretném, mert most még tanulok, szóval majd diploma után, addig nem tudnék ennyi mindent eltenni. És hát úgy vagyok vele, hogy akkor már jobb anyagi helyzetet szeretnék, legalább is nem olyan rosszat mint ami most van, különben nem tudom, lesz-e tesó.
2009. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi szeretnénk tesót, és van egy húgom is, akinek ha kell legyen majd.

Ami olyan állapotban lesz, az lehet kuka, konténer, doki/védőnő, ismerősök/rokonok között fog eltűnni.

2009. máj. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én félreraktam az összeset a kistesónak mert most tervezzük:)
2009. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!