Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek illik-e kirakni...

Szerintetek illik-e kirakni közösségi oldalra (pl. facebook) 4d-s uh fotót a babáról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 10:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
most miért kellett azért lepontozni,mert babonából nem tettem ki?akkor elmagyarázom.Ha felteszek egy képet,egy csomó ismerősöm likeolja,hozzászól.Én fogadom a gratulációkat.Aztán meg ha valami lesz a babával,ne adj isten elmegy vagy valami,akkor meg kérdezgetik,hogy mi lett,hogy lett.A közeli ismerőseim tudták,hogy baba lesz,ők személyesen is látták a képeket,a távolabbiak meg megtudták,amikor megszületett.én úgy voltam vele,hogy nem iszok előre a medve bőrére,annyi rossz dolgot hallani.ezért aztán tényleg le kellett pontozni
2011. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem gáz.Az úgyis csak azoknak "szép" akik érintettek.Majd ha megszületik lehet fotózni,mutogatni orrbaszájba :)
2011. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is gaz kirakni azokat a kepeket. En is csak a kozeli rokonaimnak mutattam meg hiszen azokon a kepeken meg tenyleg nem valami szep a baba, meg hat ha majd megszuletik akkor ugyis ezer millio kepet fogunk csinalni rola, na azokat majd kirakom.
2011. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is kiraktam.MIért ne?
2011. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én kiraktam. Sokáig gondolkoztam rajta, hogy gáz-e vagy nem, de úgy döntöttem, hogy nem az. 24 hetesen voltam 4D-n, már teljesen baba formája volt, nem volt benne semmi gáz és csak az arca volt rajta.

Az is benne volt, hogy a távoli ismerősökkel, akikkel csak ritkán találkozok, így akartam tudatni, hogy babát várok. El akartam büszkélkedni vele. És sokan meg is lepődtek, gratuláltak, úgyhogy a célomat elértem vele :)

Persze nem szándékozok hetente UH képeket kipakolni, egy jól sikerült 4D képet osztottam csak meg, legközelebb majd csak a születése utáni képet fogok kirakni.

2011. dec. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem valami szép a baba??? Te biztos nem voltál még terhes! Én akkor is gyönyörűnek tartottam. Majdnem ugyanúgy nézett ki akkor is amikor megszületett...
2011. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

off:Moira!

Én is voltam kismama!És az én véleményem is az,hogy amíg odabennt van,addig a családjának szép(max.).Ha meg megszületett,akkor jó esetben más is annak látja.

És a válaszodban a lényeg: "Én akkor is gyönyörűnek tartottam" ... ÉN...

A sajátomat én is,és ez így van rendjén.De akkor mindenki nézze ki-ki a sajátját.


15:02

2011. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz...sőt!!!! szerintem is szép és nem csak én találtam annak mert rengeteg kedves hozzá szólást kaptam ismerősöktől :)))

Szerintem ez nem csak annak lehet szép aki várja a babáját.....pl nekem mindegyik 4d-s baba kép gyönyörű, érdekes, valódi CSODA!!!!!!!Imádom őket nézni :))))

2011. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!