Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy a név...

Hisztek abban, hogy a név jelentése kihat a baba természetére?

Figyelt kérdés
Mikor az 1. fiam szuletett és megmondtam a nevét,a szulészno mindjárt mondta,hogy az ilyen nevu babákra jellemzo a sok sírás és hogy olyan kis vasgyurok.Bejott,igaza lett.Ti is voltatok így? és milyen nevekkel?Ja a fiam neve Patrik.
2009. máj. 18. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, szerintem nem feltétlenül.

A barátnőm kisfia is Patrik, de olyan kis soványka és csendes-nyugodt baba:)

2009. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hűűű,mi is ezt a nevet szeretnénk adni második fiúnknak,és hát pont ma voltam orvosnál és a 32 hetes uh alapján azt mondta a doki hogy nem lesz egy vékonka gyermek:) ezek után lehet hogy igaz.:)egyébként én az esetek 80%-ban azt tapasztalom hogy bejön ez a dolog a nevekkel és akik viselik..nekünk eddig annyiban jött be hogy már jóelőre megvolt mindegyik gyermekünknél hogy mi lesz a neve(most pl már 4 éve)és minden gyermekünkre illik,igy gondolom a a születendő kisfiam is olyan Patrik-os lesz:)),biztosan érted mire gondolok:)
2009. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet ebben valami. A lányom nevének jelentése kicsike és bizony az én lánykám a kortársaihoz képest jóval kisebb súlyra is és magasságra is.
2009. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!