Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 0-18-as és 9-18 as autósülés...

A 0-18-as és 9-18 as autósülés között mi a különbség? 8.5 hónapos fiam közel 9 kiló és 78 cm, neki szeretnék a hordi helyett mást.

Figyelt kérdés

2011. dec. 15. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán a 0-18-as ülés jobban ki van párnázva.

Mi a hordozó után 9-18-as ülést vettünk (kb 8 hósan), jó döntés volt :) dönthető, mert sokszor aludt a kocsiban

2011. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már rengeteget átnéztem de igazából semmi különbséget nem látok:( 9-18asban is van párnás, meg párnátlan is és igazából mindkét típus dönthető...
2011. dec. 15. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
A miénk BeSafe 9-18 kilós, 7 hónapos kora óta használjuk. Ebből ki lehet venni a párnás szűkítőt később, ezért praktikus nagyon.
2011. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 0-18-as üléseket két irányba lehet kötni. menetiránnyal megegyező és ellentétes irányba. Míg a 9-18-as üléseket, csak menetiránynak megegyezően lehet kötni.

A lényeg, hogy akkor vegyél csak 9-18-as kategóriásat, ha a gyerek tökéletesen, támaszték nélkül tud stabilan ülni. Ha nem, akkor másikat, és menetiránnyal ellenkezőleg kell bekötni.

Amíg nem ül stabilan a baba komoly sérüléseket szenvedhet egy nagyobb fékezésnél, ne adja ég ütközésnél, ha menetirányba van kötve, mert nagy terhelés éri a nyaki csigolyáit és a gerincét.

2011. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
áhááá nagyon köszi, most már értem!!
2011. dec. 15. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi tavaly telen voltunk ebben a helyzetben: 7 honaposan kinotte a fiam a hordozot, mar 9 kg volt, viszont meg eleg torekeny. Ezalatt azt ertem, hogy ult, alt, de meg nem volt olyan fix. Emiatt en a 0-18 kilosat valasztottam es egy ideig meg menetiranynak hattal kotottem be, mintha hordozoban lenne.

Egyebkent nem bantam meg, nem kicsik ezek az ulesek. Meg most is siman hasznalja a fiam, 15 kg es gond nelkul belefer.

2011. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!