Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismeritek ezt az online játék...

Ismeritek ezt az online játék webáruházat?

Figyelt kérdés

Közel másfél hete rendeltem tőlük,emailre nem válaszolnak,telefon vagy foglalt vagy nem veszik fel.

Mit kell csinálni ilyenkor?Mert megrendelném máshonnan a játékot,hogy karácsonyra ideérjen!


[link]


2011. dec. 13. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendeld meg máshonnan, a csomagot meg ne vedd át,amit a fent linkelt áruház küld.Nekem is volt hasonló,másik webáruházzal,ezt tudtam csinálni,közel 3 hét után jött meg acsomag,amit a rendeléstől számitva második munkanapra igértek.
2011. dec. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A megrendelés visszaigazolásban nem írtak pontos szállítási időt, mert általában ott szokták megadni a valós időpontot.
2011. dec. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)


Már írtam egy lemondó emailt...de persze arra sem reagáltak és megrendeltem máshonnan.Kíváncsi vagyok,hogy más is járt így ezzel a céggel?Vagy csak nekem nem volt szerencsém.

Mindig a Tulliból szoktam rendelni,ők nagyon megbízhatók,de most nem volt az a játék nekik,amit kiválasztottam.

2011. dec. 15. 07:46
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2.

Nem nem írtak,mert nagyon vissza sem igazolták,csak vagy 3 nap után,de csak annyit hogy felvették a rendelést.

A termék mellett viszont ott volt,hogy múlt csütörtökre szállítják....hát azóta sem érem el Őket:(

2011. dec. 15. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:
www.hellojatek.hu - én erről az oldalról rendeltem mikulásra, vasárnap este tettem fel a rendelést, kedden délután küldtek egy e-mailt, hogy másnap küldik a csomagot (játékot), másnap reggel kaptam egy sms.t, hogy 8:30 és 11:30 között kiszállítják házhoz. Azt még hozzátenném, hogy amikor feladtam a rendelést odaírtam , hogy nincs kapucsengő, úgyhogy telefonon csörögjenek, ha megérkezett a futár. 9:30 kor hívott is telefonon a futár, hogy 2 percen belül a kapu előtt lesz. Így is történt. Kiálltam a kapuba, jött is az autó, ideadta a csomagot, odaadtam az árát, aláírtam a papírt és kész. A termékkel 100%ig megvagyok elégedve, pontosabban a kislányom, mert ő a felhasználó :-). Ha még rendelek játékot, akkor biztos, hogy innen fogom...nem csalódtam bennük. Amúgy 990 Ft a kiszállítás, de ha 10000 Ft felett rendelsz, akkor ingyenes. Azt még hozzátenném, hogy miskolci vagyok, a játékwebáruház pedig budapesti, szóval 2-3 napon belül kiszállítják így is, nem kell feltétlenül a fővárosban lakni.
2011. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!