Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez mensi, vagy valami gond lehet?

Ez mensi, vagy valami gond lehet?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem hüvelyi úton. Elég sokáig véreztem, szülés utáni 4. héten múlt el a vérzés, majd egy hét múlva 3-4 napra visszajött, de csak enyhén. Most az elmúlt 2 napban rózsaaszínes folyásom volt, illetve tegnap már inkább a véres felé ment el a dolog, de nem volt nagy mennyiség, tisztasági betét elég volt. Ma rreggelre viszont egyértelműen vérzés jelentkezett, a mennyisége is jelentősen nőtt. De nem érzek semmit, amit régebben, még szülés előtt, mikor megjött (marha erősen görcsöltem mindig).
2009. máj. 15. 09:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy szoptatok.
2009. máj. 15. 10:00
 2/2 anonim ***** válasza:

Sztem menszi lesz, csak még "bolondoznak" a hormonjaid. Ez még 1-2 hónapig előfordulhat, aztán szépen visszaáll minden.

Ja a görcsök lehet, hogy enyhülnek, nekem a szülések óta sokkal kevésbé fáj a hasam:)

2009. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!