Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » AZALIA fogamzásgátló szedése...

AZALIA fogamzásgátló szedése mellett mikor jött meg az első vérzésetek, milyen volt és meddig tartott?

Figyelt kérdés
Szoptatok, ezért írta fel a doki. 4,5 hónapos volt a baba, amikor szedni kezdtem, másfél hét múlva elkezdtem vérezni (a szülés után először). Most 5. napja tart változó intenzitással, kíváncsi vagyok, mikor lesz vége. Az érdekelne, hogy másnál milyen hatást váltott ki.
2011. nov. 29. 13:57
 1/2 krisztivan ***** válasza:
Nekem amíg szedtem nem is jött meg.Aztán abbahagytam amikor 6 hós volt a fiam és rá 2 hónapra megjött.Lehet nem a fogi gátló a "ludas".
2011. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alinaaa ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy havonta 1x talán lesz valami maszatolásom, de ha erősen véreznék sokáig keressem fel.

5 hónapja szedem és még egy csepp vér sem volt.

2011. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!