Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol és milyen árban lehet...

Hol és milyen árban lehet Faktum Viktor Kombi Lux babaágyat vásárolni?

Figyelt kérdés
Ilyen ágyat szeretnénk venni de nem találunk olyan boltot ahol egyből van csak olyat ahol meg kell rendelni, de én előtte nem képen hanem élőben szeretném megnézni hogy tényleg tetszik e.Ha van valaki aki tudja hogy hol lehet kapni kérem irjon.
2009. máj. 12. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
az RS bútorban is szokott lenni Faktum bútor,esetleg ott próbáljátok meg. ja,meg van egy bolt Bp-en a Lehel téren,mi ott vettünk faktum Viktor kiságyat,tele volt bútorokkal az a kis üzlet. sajnos a nevét nem tudom,de a templom bal oldalában van a túloldalon (ha szemben állsz a templommal,akkor jobb kéz felől,kicsike bababolt.
2009. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
és még ezt találtam: SZEGED FAKTUM GYERMEKBÚTOR ÁRUHÁZ( Vásárhelyi út 18)
2009. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!