Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 23-án adtuk fel a gyes igénylé...

23-án adtuk fel a gyes igénylést. Mennyi esélyt láttok rá, hogy a családival együtt azt is utalják 2-án?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
én is 20-án vagy 23-án igényeltem, csak júliusban. és megkaptam még júliusban a pénzt, kb 1 hét után, h beadtam a papirokat.
2011. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! - remélem nálunk is így lesz!
2011. nov. 26. 10:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, beadtam a papírt hónap végén és kaptam is rögtön a családit is meg a GYES-t is, már a következő hónap elején. Durván 1 héttel később.
2011. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na, akkor drukkolok neked is, mert én is 23-án adtam fel :)

Bár én nem számítok rá, csak jan-ban, nekünk akkor is jól jön majd, mert a nagyfiamnak szülinapja lesz.

2011. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor drukkoljunk egymásnak! :-) Előre is Boldog születésnapot a Fiadnak!! :-)

Elég gyors az ügyintézés,de nekem beadott kérvényem van t.gyás-ra,amit nem tudtam elintézni,így igényeltem a gyes-t... szóval....

2011. nov. 26. 15:13
 6/8 A kérdező kommentje:

4. Válaszadó!


Megkaptad a családival a gyes-t?

Én nem. :-(

2011. dec. 2. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én sem :(

De végül is, mint írtam, jan-ban is jól fog jönni az a pénz :)

2011. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a MÁK-nál van hóközi utalás is.
2011. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!