Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem lett rosszabb a pontgyűjtő...

Nem lett rosszabb a pontgyűjtő akció?

Figyelt kérdés

Nekem sokkal jobban tetszett az előző rendszer, mert mindig más volt ami akciós lett!

Megnéztem és mindig csak ugyan azokat lehet majd megvenni kedvezményesen?

Mert mi nekünk nem bírja a babám a jonhson\'s termékeket és csak azokat látom a nagy prospektusba leakciózva, akkor így már nincs is értelme gyűjteni a pontokat. Mindig ugyanarra lehet beváltani?

Legföbbképpen babás anyukák válaszát várom!


2009. máj. 11. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

DM-re gondolsz?

Nekem is jobban tetszett a régi akció. 10 pont után a kis füzetecske.

Illetve a 15 pont után egy nagyobb vásárlásnál jól esett a 15%kedvezmény.

Ugye eddig 15 ponthoz 15.000.- Ft-ot kellet elköltenünk.

Most is lesz %-os kedvezmény, de ha kiszámolod, a 15% kedvezményhez 30.000.- Ft-ot kell költenünk. Mert 200Ft-onként jár ugyan 1 pont, de 150 pont kell ahhoz, hogy egyszeri 15% kedvezményre jogosult legyél.

Igen és az állandó termékek, hát nekem sem nyerték meg a tetszésem. Időnként csak fognak változni.

2009. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is jobban tetszett az előző rendszer, átnéztem én is az 50-100-150 pontos füzeteket a neten, háááát...igazából jelenleg amit tudok hasznosítani a 25% joker termékre és a 10, ill. 15% kedvezmény a vásárlás végösszegéből. De hozzá kell tegyem, a 15%-os kedvezmény tulajdonképpen 30 ezer levásárlása után jár, duplaannyiba, mint eddig. :( Viszont ha jól értelmezem, itt sem mindig ugyanaz lesz a füzetecskékben, hiszen rájuk van íva, hogy idén május 31-ig váltható be. Szóval érdeklődve várom a következőt!

Mindez mellett a Rossmann-ban most indult, ami eddig a DM-ben volt, lehet átpártolok, csak a Babylove-os termékeket nagyon szeretem. Meglátjuk! ;)

2009. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igen a DM-re gondoltam, csak elfelejtettem írni:)!

2009. máj. 11. 14:37
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát a Rossmant annyira nem szeretem, kicsit drágább, mint a DM. A másik meg a babylove termékek, na azok a legjobbak, amiket kipróbáltam nem tudom őket nem meg venni:)!

Na mindegy én gyűjtögetem a pontokat aztán majd meg lássuk mi lesz majd a beváltásnál!! Én leginkább mindig a babás és a tisztítószereket vettem akcióban de most nem sok van az új kuponfüzetekbe, és ez nagyon zavar, mert én nem sminkelek, 5 éve ugyanazt az illatú parfümöt használom.

Akkor május 31-től várható az új kuponfüzet, az jó!!!!!

Köszönöm a válaszaitokat!

2009. máj. 11. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!