Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akkor én most hogy jutok a...

Akkor én most hogy jutok a pénzemhez? Már 2 hónappal lógnak. Hol tudnék még érdeklődni?

Figyelt kérdés
Járt még így valaki aki Pécshez tartozik?Most próbáltam hívni az államkincstár Pécsi számát és a következő mondtat hangzik el." A szám az előfizető kérésére nem kapcsolható." Hol tudnék még érdeklődni? Járt még így valaki aki Pécshez tartozik?
2009. máj. 6. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én itt a neten kerestem meg őket, oda írtam levelet, szintén hozzájuk tartozom, ugyanígy voltam. Másnap jött a válasz, napokon belül a pénz. Sajnos most nem találom, hová írtam, de keresem...
2009. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi.Már el vagyok kicsit kenődve.Mert a családival nem megyek nagyon messzire.
2009. máj. 6. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomoritani de én 3,5 hónap utn kaptam meg a tgyást
2009. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Megtaláltam:) Én ide írtam.

2009. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,Az első hozzászólónak még plusszba sok köszi. Már rajta vagyok az ügyön.Jó babázást nektek.
2009. máj. 6. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, remélem, mielőbb sikerrel jársz!
2009. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én pécsi vagyok és bizony, jártam így. Nagy g*cik ott a MÁK-nál, nem tudok róluk szebben nyilatkozni. Nekem akkor kavartak be nagyon nagyon, amikor a munkahelyem átadta nekik a családi pótlék kifizetését. Előtte - 3 hónapig - minden ment rendesen, de aztán, hogy az ő kezükbe került... 3 hónapig vártak egy papírra, amit már rég megkaptak. És csak annyit mondtak mindig, hogy várjak csak türelemmel. Hát még ma is várhatnék rá, ez kb. egy éve volt. Tudod az a durva, hogy ha pl. te tartozol az államnak, akkor azt kamatostul behajtják, de ha az állam tartozik neked, akkor annyit sem mondanak, hogy elnézést.

Amúgy felhívni őket én sem tudtam. Vagyis csak nagyon nehézkesen. Az egészségpénztárat kellett hívni, ahol a kissé túlterhelt központos minden alkalommal azt mondta, hogy nincs szabad vonal. Próbáltam személyesen bemenni, az egész napomat ott töltöttem, mégsem kerültem sorra. Én végül már ott tartottam, hogy rájuk szabadítottam a nagymamámat, mert neki nem lehet kb. azt mondani, hogy senki nem tud vele foglalkozni, ő is kb. 1 hét alatt oldotta meg, hogy utánanézzenek, hogy mit is kavartak el.

2009. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!