Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik Tesco-s bugyipelenka?

R. Zita kérdése:

Létezik Tesco-s bugyipelenka?

Figyelt kérdés
Ami nem tépőzáras, hanem a fel-le húzogatós. :)
2011. okt. 15. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
olyan mint pl. ami a liberon-ál van, hogy csak belebujtatod, és két oldalon nyílik? Mert olyan nincs, legalábbis én nem láttam.
2011. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, olyanra gondoltam. A liberósat használjuk, de váltanék, mert jó drága. (még a dm-ben kuponnal is.) Esetleg valami ötlet, hogy milyet próbáljunk? Köszi!
2011. okt. 15. 14:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát megírom őszintén, ide más anyukák tapasztalatai is kellenének, mert amit én próbáltam eddig, mind "klasszikus pelus" volt. Nem tudom a dm-es/rossmanos esetleg milyen?
2011. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:) okés, azért köszönöm!!!! (a pamperst próbáltuk már, de az nem is jött be,szóval akkor keresgélek tovább...) :)
2011. okt. 15. 14:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz?


[link]

2011. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igeeeen!!!! Szóval mégis létezik! Annyian istenítik a tesco-s pelusokat (a hagyományosat), hogy gondoltam, kipróbálom a bugyipelus változatát, ha van olyan. Remélem, nem drága, és jó lesz! Köszönöm!
2011. okt. 15. 14:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Én küldtem a linket, még nem próbáltuk, és sajnos nem tudom mennyibe került, de mintha pont múltkor lett volna akciós. Ha jól láttam van 5-ös méretben is.
2011. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most akciós a "táncos" libero (fekete csomagolású), a tescoban vettem két csomagot (asszem 65,- volt egy pelus ára)

Illetve neten rendelhető a bo-gi pell up&go pelenka, keress rá, az 50 darabosat érdemes venni, mert az első osztályú, ez is kb ugyanilyen áron jön ki, attól függ, hogy fizetsz. Ezzel viszonylag elégedettek vagyunk, puha, sok pisit bír, még sosem ázott át, praktukis ragasztó van rajta. Egy hátránya h az oldalával óvatosan kell bánni, volt hogy izgőmozgómra ráadtam és már közben szakadt, de amúgy szuper.

2011. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi sem próbáltuk még, de én is nézegettem. A bölcsibe szeretnék vinni, mert a bilire szoktató Libero pelenka ára horror! Megírod, ha veszel, hogy milyen tapasztalatot szereztél vele?
2011. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a hozzászólást! megnéztem, a dm-ben is 66 ft-ra jön ki a libero, ha kuponnal veszem.

a tescóst még nem tudom, mennyibe kerül, nem néztem, de mindenképp kipróbálom, ha ennél olcsóbb. én is a bölcsibe akarom vinni, de ha beválna, itthon is használnám. Holnapután megyünk ausztriába, ott még előbb megnézem mennyi a libero, mert egyébként rohadtul szeretjük, csak drága. :) ha nem lesz, akkor tescós! Megírom, ha kipróbáltuk!

2011. okt. 17. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!