Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9hónapja szültem és egyfolytáb...

9hónapja szültem és egyfolytában az édességen jár az eszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész nap azt ennék,természetesen nem is fogytam semmit..,de nem is ez a gond.Néha már magamtól megrémülök annyit bírok enni,mit tegyek..menjek orvoshoz??
2009. ápr. 22. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én almát nasizok keksszel (talán ez jobb, mint a csoki).

Meg csokis müzlit és reggeliző pelyhet.

Szerintem vásárolj be olyan dolgokból, amik zsírszegények, aszalt cuccok, és ha ilyenek vannak otthon, akkor kénytelen vagy ezekkel beérni, így talán átszoksz ezekre.


1,5 hós babát szoptatok így rengeteg gyümölcsöt sem ehetek, sajna.


Ne aggódj, nem vagy egyedül - én is édességfüggő vagyok :)

2009. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoptatsz még? Én igen és én is borzasztóan édesszájú lettem. Előtte alig ettem édességet, most meg képes vagyok naponta beülni a kocsiba, hogy átugorjunk a szomszéd város híres cukrászdájába eyg fagyira, sütire..ha erre épp nincs lehetőségem, akkor jó a csoki is..vagy bármi, csak édes legyen :DDD Szerencsére én nem híztam terhesség alatt, így 7 kilóval könnyebb voltam szülés után, mint terhesség előtt, de azóta sajnos 3 kiló visszajött:(( 8. hónapja szoptatok...
2009. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd a dolgok jó oldalát, ha sok édességet eszel, édesebb a tejed, így a babád biztos értékeli. :)
2009. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A babám már csak este és éjjel szopizik,biztos értékeli,mert csak az édesebb kajákért van oda.engem zavar a dolog,mert már olyan vagyok mint egy bálna.18kilót szedtem fel 4hónap alatt-tök depis lettem,mert teljesen tönkre mentem a terhességbe-a bőröm,totál szétrepedt a hasam végig egymás mellett sűrűn vannak a csíkok egészen a köldökömig,pedig kenegettem és nem ettem sokat terhesen.Mikor megszültem össze viszsz 3kiló jött le rólam,mert vizes voltam 6hétig utána.Most meg egyfolytában édességet eszek pedig ez nem jó így.már kezdek félni,hogy diabétezses vagyok azért..
2009. ápr. 22. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy vérvétel! De sajna én is hasonló cipőben járok, csak én úgy-ahogy ellenállok! Én egy orbit drops-ot szoktam elszopogatni ilyenkor, abban nincs cukor. Vagy pár szem citromos tic-tac-kot. Szerintem lehet, hogy valami lelki oka van inkább ennek - illetve létezik egy ún. édesség-függőség is! (tegnap volt a tv-ben) De ennek általában mentális okai vannak és pszichológus gyógyítja.
2009. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!