Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » S. O. S! Babakocsi feladása...

S. O. S! Babakocsi feladása postán?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni!Eladtam egy babakocsit,de nem tudom,hogyan zajlik a postázása...Kérem aki tud segítsen!Hogyan csomagoljam és mennyibe kerül a feladása?

Nagyon köszönöm előre is!


2011. aug. 26. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is adtam fel babakocsit.

Az enyém könnyűszerkezetes volt, így dobozostól nem volt 20 kg, pedig 3 részes volt.Így belefért az 1050ft-os postába.De ha ráírod az értéket akkor 1600ft.

Jó nagy doboz kell.A miénk egy nagy lcd-s dobozba fért bele.

2011. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én egy éve vettem kocsit, szintén postán. Jó nagy dobozban hozták, szétszerelve. Kb. 2000.-Ft volt a költsége, mert értékbiztosított csomagként jött, ajánlottan. Én a te helyedben szétszedném darabokra, a kerekeket egyenként csomagold nylonba, hogy ne kenje össze a kocsit. De egyébként minden részét becsomagolhatod külön is, mielőtt dobozba teszed.

Esetleg még a futárszolgálat is jó megoldás, ott háztól-házig szállítják. Érdemes utána nézni.

Sok sikert!

2011. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha dobozba teszed, mehet standard csomagként 1050ért, vagy start csomagként 1690ért. Az utóbbi drágább, de jobb.


Viszont, ha nem dobozolsz, hanem egy nagy zsákba csomagolod a kocsit, akkor mehet nem standard csomagként, 1590 ért.

Én egy graco quattrot adtam el így, hordozóval, mindennel.

A lényeg, hogy 20 kgnál ne legyen nehezebb.

2011. aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!