Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye vagyok?

Szerintetek hülye vagyok?

Figyelt kérdés

A férjem lehet hogy Olaszországba megy dolgozni a hétvégén.

Van egy 2 éves kisfiunk és most tervezzük a kistesót.

Mióta megtudtam csak az jár a fejemben hogy meg fog csalni...

Olyan rossz.

Szerintetek hülyeség?


2011. aug. 23. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hülyeség, nyugi!!! Az én férjem rendszeresen nincs itthon (munka miatt) napokon keresztül, mégsem gondolkozom ilyeneken, nem szabad. Inkább gondoskodom róla, hogy esze ágába se jusson megcsalni, ne legyen rá szüksége! Ki is kapcsolom a gépet, és........ ;-)
2011. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na, egycipő! Tegnap azzal jött haza a párom, h pár héten belül 4 napra Törökországba megy, munka miatt. Én már látom magam előtt a török csajt kezében egy kislánnyal.
2011. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A férjem volt már külföldön tavaly és halál szerelmes volt belém amikor jött haza :-)

szóval jót tett a kapcsolatunknak a távolság.

De mégis félek.

Ha belegondolok lehet hogy sose tudnám meg...

Olyan rossz teljesen kivagyok.

2011. aug. 23. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi egyszer voltunk távol egy hétre, amikor én utaztam. Nálunk az a baj, h a párom eleve nem megy sehova és ezt megszoktam. Pedig látom rajta, h lelkes emiatt, mert ez nagy szó. Sztem kell is neki, h menjen. de amilyen pesszimista vagyok, rötön a legrosszabbat látom.
2011. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A párom július 6-án ment ki németbe haza jött 2 napra visszament 24-én és holnap indul haza megint egy hétre.8 hónapos babás vagyok és sajnos a hormonok nem hagynak nyugodni:(Nekem is az jár a fejemben hogy kinnt marad még amíg megy a munka(építőipar)és hát ha van egy nője akkor én nem tudom azt meg meg ilyenek hogy a némettel többet van mint velünk meg ilyen hülyeségek.Mikor meg lenyugszok akkor meg sajnálom hogy ilyen hűlye vagyok mert ilyenekre gondolok mert imádja a gyerekeket (van még 2)és értünk ment ki hogy nekünk meglegyen mert itt magyarba lehetetlen megélni.Szóval nyugi és neked csak 2 napra megy az meg semmi:D
2011. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod Te milyen csúnya lófejűek az olasz nők?Én tudom,kint éltem pár évig.A másik az,hogy nem egy "csóró" magyarra fogják kivetni a hálójukat.Nyugi:)))
2011. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ava87 ***** válasza:
Ha meg akarna csalni, nem kéne ahhoz Olaszországig elmennie.
2011. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van annak, aki azt írja, hogy ha akarna, akkor itthon is megcsalhatna. Szerintem ne túráztasd magad feleslegesen ezen! Ha jó a kapcsolatotok, akkor nem is járna ilyen a fejedben, de feltételezem nem lehet annyira rózsás, mert akkor nem féltékenykednél. Én ezt csinálom már 1,5éve, ennyi ideje van kinn a párom külföldön. 2havonta van itthon 1hetetet, mégsem féltékenykedek vagy képzelek be hülyeségeket. Nyugi, ha szeret kitart melletted!
2011. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!