Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Zoé névről?

Mi a véleményetek a Zoé névről?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) arra jutottunk a párommal hogy Zoé lesz a neve a babának a vezeték név Mészáros, Mészáros Zoé szerintetek milyen ? és ha szeretnétek ajánlhatok kislány neveket :))

Köszi a válaszokat!:)

26/L


2011. aug. 22. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos név, ismerek is egy ilyen nevű kedves kislányt:) Ami számomra egy picit sántít, hogy túl magyaros a vezetéknév hozzá. De ha Nektek tetszik, és ilyen jól megegyeztetek rajta, akkor kár bárki másra hallgatni.

Írok azért néhány nevet, ezek nem ajánlások, csak nekem tetszenek, hátha...:)

Lilla (kislányom:))

Linda

Kincső

Fruzsina

2011. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik. Ha kislànyom lenne, Mira lenne a neve, de ùgy nèz ki kisfiù, Zalán lesz :-)

20h km

2011. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a Zoé, bár korábban idegenkedtem tőle, de mostanra két ismerős kislányt is így hívnak. Talán általuk tetszett meg.

A Mészáros név mellé illik a rövidsége miatt, de az "s" és "z" mássalhangzók találkozása engem kimondottan zavar.

2011. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :) amúgy még a Fruzsinán is gondolkodtunk. :)
2011. aug. 22. 14:37
 5/6 anonim válasza:
Szia, nekem nagyon tetszik:) illik a Mészároshoz de a Fruzsina sem rossz! gratulálok a babához:)
2011. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem szép a hangzása az "s" és a "z" találkozása miatt.

a Fruzsináról nem is beszélve, ráadásul az a név mássalhangzó-torlódással kezdődik. szerintem nem illenek össze.

2011. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!