Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy igazán jó...

Ajánlanátok egy igazán jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

Veszprém, Székesfehérvár, Budapest környékről.

Köszönöm!


2011. aug. 6. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Magánban szívesen. (Budapest)
2011. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

persze, mindenképp magánrendelőre gondoltam

köszi!

2011. aug. 7. 00:00
 3/9 anonim ***** válasza:
dr. Krascsenits Géza, keress rá! Nagyon lelkiismeretes, kedves, alapos. Szülést nem vállal, de terhesgondozást igen. Sok nőgyógyászt megjártam már, de egyik sem volt ennyire szimpi. Ha babát szeretnél, és nem jön össze, abban is tud segíteni, nem kell kivárni az egy évet sem. Pesten a Blahánál a Szent Rókus Kórházban van a magánrendelése.
2011. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

dr. Raft Miklós Szent Imre kórházban dolgozik. Van két helyen is rendelője a 3.kerben és a 11. kerben Nem olcsó (15eft) de jó. Elmagyaráz mindent, kérdezned sem kell.


Valent Sándort nem ajánlom, 7.ker. pénzéhes!!!!!!!!

2011. aug. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron Dr. Blaskó Ervin Balázs! Nálam ő a befutó!!!!! Utánna jön a Dr. Csetényi...
2011. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, úgy gondoltam, hogy írj magán emilt! :o))
2011. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron Dr.Csetényi Zsolt

[link]

2011. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csetényire szavaznék.

Blaskó aranyos, de ennyi. Nekem rémisztő koraszülést vizionált, aztán pár napra rá, rémületben rohantam a kórházba az idős főorvos szó szerint kiröhögött, hogy 37. héten, legalább 3500 grammos babával, mit rémülgetek? Ha meg akar születni, szülessen, nem lesz baja.

Ja és a szobatársam mesélte, neki nagy volt a baba, rohangált, mint pók a falon, mert nem tudta mit csináljon, aztán szerinte elakadt a baba, rohant egy főorvos után, végül szóltak neki doktor úr megszületett. Jó valóban nagy baba volt, 4600 gramm. Persze ez 5 éve volt, azóta kitanulhatta a szakmát, mert akkoriban csak rezidens lehetett. De számomra nagyon szeleburdinak tűnt, bár egy lelkes szeleburdi az igaz.

2011. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

nem terhességi gondom van, (van egy 2 éves kisfiam) hanem vérzés zavarom, vagyis magam se tudom mi ez, de már kivizsgáltak mindenhogyan, kaptam 3 féle gyógyszert de továbbra is fennáll a panasz, ezért gondoltam rá, hogy máshol keresek fel egy nődokit

2011. aug. 9. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!