Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első gyes/csp/anyasági utalása?

Első gyes/csp/anyasági utalása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bármelyik nap megszülhetek. Számításaim szerint 2-3hét mire utalják az leső gyest.csp-t, anyaságit. Úgy gondolom augusztus vége felé. A szeptemberit meg gondolom szeptember elején. De ha mégis csúszik az augusztusi, akkor is megkapom azt is szeptemberben ugye? Tehát ha augusztusban szülök, arra a hónapra mindenképp jár a gyes/cs is ugye? Függetlenül attól hogy mikor sikerül utalnia az állambácsinak. Remélem érthető voltam, bocsi a kavarodásért.


2011. aug. 3. 11:19
 1/3 josek ***** válasza:
igen jár, de a családit azt el kell intézni hogy kapjad, ha Budapesti vagy be kell menni a teve utcába(rendör palota) ott van nyomtatvány és ott kell beadni, vagy postai úton de jobb a személyes mert valami rosszul van kitöltve akkor megy a levelezgetés stb és csúszik a dolog
2011. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a választ. Pécsi vagyok, itt elvileg csak szülés után tudok mindent elintézni. Eddig legalábbis ezeket az információkat kaptam. Mondjuk elég hülyén van kitalálva a rendszer.
2011. aug. 4. 14:58
 3/3 josek ***** válasza:
hát igen ezeket szűlés után lehet intézni, tényleg rossz rendszer
2011. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!