Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mérei Ferenc : Gyermeklélektan...

Mérei Ferenc : Gyermeklélektan c. könyve megvan valakinek?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni? Letölteni nem lehet valahonnét?
2011. júl. 28. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem megvan, nem túl hasznos, nem gyakorlatias. kísérletek, elméletek vannak benne. érdekes, de gyakorlati hasznát keveset látom.
2011. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem tankönyvem volt, gyógypedagógus vagyok. Szerintem jó könyv, bár inkább szakmai irodalom.
2011. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kislányom gyógytornásza ajánlotta megvételre, de elég sok kiadásunk van mostanában és ha nem alapmű akkor nem ruháznék most be rá. Illetve még továbbra is várom a választ, hátha tudja valaki hogy le lehet-e tölteni netről.
2011. júl. 28. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
A gyógypedagógus vagyok: esetleg könyvtár?
2011. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a szakdolgozatomhoz használtam a gyermeklélektant, meg a vizsgákra kellett abból felkészülnöm, de szerintem is inkább szakmai dolgok vannak bent és annak érdekesebb ez a könyv mint a "hétköznapi" embereknek.
2011. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Könyvtár is jó ötlet, úgyis akartam menni szombaton, legalább belenézek :-)

Fura, hogy ezt ajánlotta a gyógytornász, ha egyszer ennyien írjátok, hogy szakmai könyv.

2011. júl. 29. 11:56
 7/10 anonim ***** válasza:
A gyógypedagógus vagyok: szerintem is fura.
2011. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, helyette viszont jó szívvel ajánlom akár könyvtárból is Ranschburgtól a Szülők könyvét, az nagyon használható
2011. júl. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos ma nem jutottam el a könyvtárba, de ha ott leszek akkor megnézem Ranschburgot és Méreit, aztán meglássuk :-)
2011. júl. 30. 12:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem megvan a Gyermeklélektan, mert a főiskolán ajánlott szakirodalom volt. (Tanító vagyok.) Hasznos irodalomnak tartom, de én is csak szakmai szempontból. Most gyakorló anyukaként nem venném meg csak úgy, mert számomra is kevés lenne ilyen szempontból.

Ranschburg Jenőtől nekem is van könyvem, őt szívesen olvasom, sok tanácsát megfogadtam.

2011. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!