Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kislányom juniusba lesz 2...

A kislányom juniusba lesz 2 éves és szeretnék visszamenni dolgozni, de én 12 órába dolgozok! Átadhatom a gyes-t Anyukámnak aki nyugdíjas vagy a férjemnek ali 8 órába dolgozik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Bármelyik megoldás jó feltéve,hogy anyukád a közelben lakik!
2009. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most filózok!Te is megtarthatod a gyes-t!Gyes mellett bármennyit dolgozhatsz!Így nem kell papírozni!
2009. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
MIért kéne átadni a GYES-t??? A GYES mellett lehet dolgozni, időbeni korlátozás nélkül.
2009. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azt hittem csak 8 órában lehet gyes mellett dolgozni és mivel ápolónő vagyok mi 12 órázunk!Ezért akartam átadni!De így még jobb!Köszike
2009. ápr. 6. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:

azért járj utána a dolognak. de én is úgy tudom, hogy a gyes mellett nyugodtan lehet dolgozni. tehát kapod a havi fizudat + a gyest a gyerek 3 éves koráig. (ki tudja, meddig...hála a gordonnak...)


a gyerek bölcsibe megy?

2009. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én viszont úgy emlékszem, hogy max. 8 órás munkarendben dolgozhatsz Gyes mellett / régen 4 óra volt/. Szóval inkább nézz utána, nehogy megvonják.
2009. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Rosszul emlékszel kedves utolsó válaszoló. Amúgy sem emlékezni kell, hanem tudni. A www.magarorszag.hu-n fent van, hogy időbeni korlátozás nélkül lehet dolgozni GYES mellett.
2009. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De szerintem ti havi órakeretben vagytok, és az sen több, mint aki x szer 8 órát dolgozik.

De nézz utána.

üdv

2009. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem nem bölcsibe megy hál'isten anyukám 10 percre lakik és ő fog segiteni este pedig apával lész!

Köszi az emlitett oldalon utánna nézek!Csak 1 évig kell mielőtt jönne a tesó!Sajnas sokat túl órázunk de ez van!

Köszike

2009. ápr. 7. 08:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!