Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretném meg tudni, hogy a...

Szeretném meg tudni, hogy a XVII. kerületben hol érhetem el a védőnőt (8hetes vagyok elvileg). Sehol nem találom, már jó pár telefonszámot hívtam, vagy fel sem veszik, vagy nem tudnak segíteni. Az egészségházban nem tudták megmondani!?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik gyermekorvosnak tudnia kell, hogy a te lakcímed melyik védőnőhöz tartozik. Egészséges tanácsadásra menj, ott mindíg van védőnő is.
2009. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a XVII.kerületben lakom, több részre van osztva, utcánként.

Nekem az SZTK-ban mondták meg,hova kell mennem,ha gondolod,írj egy privit és elküldöm a védőnői szolgálat telefonszámát. :)

2009. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a 1174.Bp.Kép u.-i Védőnői szolgálat száma:256-02-26, próbáld meg, lehet, hogy nem oda tartozol, de ők meg tudják mondani, hogy hová fordulj!Sok sikert!

2009. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek! :)
2009. ápr. 1. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!