Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan spóroltok baba mellett?...

Hogyan spóroltok baba mellett? Mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés
Én nagyon sok használt ruhát kaptam. Odafigyelek, hogy ne pazaroljam a babaápolási cuccokat, pelenkákat stb.
2009. márc. 31. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkoztam. Hát én már nem veszek babakaját csak főzök neki. Én kb ennyi tudok spórolni a gyerekkel kapcsolatban, mert a többire mind szükség van. Még kap tápit, de ezt sem cserélném még le bolti tejre, mert még csak 10 hónapos. Inkább spórolok magamon, csak neki mindene meglegyen. (Mielőtt még valaki furkálódni kezdene, nem él a gyerekem luxusban és nem vagyok milliomos kismama.)
2009. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindent kaptunk-kapunk!Még a játékokat is!Törlőkendőt csak akkor használok,ha megyünk valahova,otthon jó a víz!Anyósnál vagy anyunál ebédelünk,ha főzök akkor főzelékeket és levest 2-3 napra elegendőt.A kenyeret sütöm.
2009. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eladom ami már nem kell. Kész kaját nem veszek. Ha valami kell, először megnézem, hogy használtan be tudom-e szerezni úgy, hogy jó minőségű is legyen.
2009. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelem az akciókat, és akkor veszek többet abból, ami kell. Bár én szoktam üveges ételt venni, mert szilvát, kajszibarackot, sőt még szép körtét sem lehet kapni... Viszont elfelezem és joghurtot adok hozzá, így 2x-re elég. A gyerek fürdővizében fürdök, a napi felnőtt ruháinkat 30 perces programmal mosom, a gyerekét és az ágyneműt, fehérneműt persze rendes programmal. Mondanom sem kell, magamra alig költök... más hirtelen nem jut eszembe.
2009. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasonlókra gondoltam én is!
2009. ápr. 1. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!