Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5 évesednek mi a kedvenc...

1,5 évesednek mi a kedvenc étele? Amit mindig szívesen megeszik?

Figyelt kérdés
Akár reggelire, akár ebédre!
2011. júl. 7. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Reggel általában natúr joghurtba kevert gyümölcsöt eszik korpás keksszel, ez nagy kedvenc és könnyű de mégis laktató.

Ebédre nagyon szereti az algával elkevert rizst (nem, nem lesz tőle baba, a japán babák is ezt eszik) és ehhez finom halat és párolt zöldséget.


Nem bio nem fogyós nem egészséges életre nevelt baba, bocsánat, kislány; egyszerűen ezt ettem én is, meglátta, megkóstolta és imádta.

2011. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kisfiam kedvencei:spagetti,levesek,zöldbabfőzelék,lecsós tarhonya
2011. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Tejbegríz vacsira!


De egyébként sem válogatós, eddig bármivel kínáltam, minden ízlett neki, mindent megevett, de az abszolút kedvenc a tejbegríz!

2011. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ja meg a kaisersben kapható patkó kifli csücske! :)

utolsó

2011. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
zöldséges rizs,krumplis tészta,mákos tészta,tejbegríz
2011. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Nálunk mostanában alig eszik a kisfiam, én is gondoltam már a tejbegrízre, talán ma uzsira megpróbáljuk. Szinte semmiből nem eszik egy jóízűt. Pár falat és már menni is akar. Pedig így is vékonyka a Drágám.
2011. júl. 8. 15:05
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem 6 éves korig teljesen normális az alig eszik tényező; sőt a finnyáskodás is :o) Barátnőm pl. 5 éves koráig szinte csak csokoládén élt; persze az anya hibája volt, én ha hisztizett volna (úgy ahogy ő...gyerekhiszti ahhoz képes kismiska), már nyaklevest kevertem volna.


Próbáld naponta 5ször etetni, kicsiket mindig, vagy mindenből egy kicsit :o)

2011. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tejbegríz és a főzelékek.

De amúgy mindent megeszik.

2011. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a galuska és a tarhonya. Ezt mindenkor és bármennyi mennyiségben. Azért eszik mást is nem válogatós, de étterembe mindig ezt kérünk mert akkor tuti elvan vele.
2011. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak nincs kedvenc étele. Legalábbis olyan, amit bármikor kínálva mindig elfogadna! MÉg a csokikát sem kéri mindig, amikor kínálom (ez mondjuk nem baj!). Amit mostanában szeret: dinnye. ÉS általában a levesek. Abból majdnem mindegyikből eszik!
2011. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!