Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Graco Mirage-ba a mózest...

A Graco Mirage-ba a mózest úgy is be tudom rakni hogy a baba velem szemben legyen miközben tolom?

Figyelt kérdés

Tehát így mint itt a Quattro-nál:

[link]


Az az igazi kérdésem, h a Mirage-nál a kupola(tető) átfordítható? Azt tudom hogy a tolókar nem.


Minden tapasztalatra kíváncsi lennék a Mirage-zsal kapcsolatban. Íme egy kép a Mirage-ról:

[link]


2011. jún. 30. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem igaz nem mirage-nak hívják, hanem ultima travel system-nek (keress rá), de ugyanaz a kocsi, csak nekem nincs hozzá mózes és kicsit nagyobbak a kerekei, de szerkezetileg pont ugyanaz.

A lényeg. A kupola fix, le sem lehet szedni csak csavarokkal, így nem is átfordítható, és jóval kisebb mint a quattroé. A tolókar is fix, az sem fordítható. A mózest gondolom csak menetirányba lehet bekötni, szerintem a váll ás derékheveder tartja, bár az inkább lábzsák és nem mózes ami a képen van.


Hátha ír még valaki, akinek pont ilyen a kocsija, én ennyit tudtam segíteni.

Ja , és nem lehet vízszintesre fektetni a támlát.

Én sportkocsinak vettem, nem használtam újszülött kortól, szerintem huzatos, és ahhoz pedig szűk, hogy körbeburkoljam a babát takaróval.

2011. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Sajnos én is így gondoltam.
2011. jún. 30. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!