Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem 3 évesem...

Hogyan kezeljem 3 évesem szórakozását?

Figyelt kérdés

Mindig igyekszem szeretettel hozzáállni a hisztijeihez, de mostmár kiveri a biztosítékot, hogy napjában vagy 40x adja elő a hülyeségeit.

Egyszerűen a hülyéjét járatja velem és már nem tudok vele mit kezdeni. Tudom, hogy a határait próbálgatja és mégis a végén mindig eljutunk oda ahova nem szeretnék. Beviszem a szobájába büntibe, esetleg még rácsapok a fenekére is mert már annyira a végletekig megy el. Egy szimpla szomjas vagyokból indul mindig ki a helyzet. Direkt van neki mindig készítve inni, ezért már amikor azt mondom neki, hogy ott az innid igyál, akkor kezdi az éhes vagyokkal. Aztán mégsem éhes. "nagyon álmos vagyok"vagyok, amikor meg vinném be aludni, akkor kiabál, hogy ő mégis eszik. Hogyha odaülünk az asztalhoz enni, akkor kitalál egy csomó mident. Most inkább pisilne, aludna kakilna csinálna mindig mást mint amit éppen elkezdünk. Kezdek tőle megőrülni, kezd nagyon idegesíteni amit csinál. Nagyon kiváncsian várom, hogy kinek mivel sikerült esetleg hasonló helyzeteket megoldani.


2011. jún. 30. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindig légy határozott! Ha például az asztalnál evés helyett szórakozik, nem kell neki könyörögni, párszor esetleg megkérdezed, hogy eszik-e még, ha nem, mehet a dolgára. Például kezet mosni,aztán alvás,ha éppen dél körül van. Utána ha bement, már hiába kiabál kifelé. Lassan rá fog jönni, ha határozottan kiállsz az elveid mellett, hogy nem járathatja a bolondját veled. Csak legyél kitartó.
2011. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon határozott vagyok és kitartó, sajnos úgy tűnik ő sem adja fel. Kb fél éve műveli ezt és nem változik. Sajnos nem elég a határozottságom :(
2011. jún. 30. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Szigorítanék a napirenden, hogy megtanulja mi után mi jön.
2011. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!