Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy egy olyan...

Miert van az, hogy egy olyan kerdesre, "mi lesz a neve a babatoknak" le vannak pontozva a valaszok?

Figyelt kérdés

Mindenkinek mas tetszik es ez a termeszetes,meg is allandoan levannak szavazva az ilyen valaszok.

Miert nem lehet elfogadni h masnak mas az izlese?

Nehanyan ugy gondoljak h magyar nevet adjunk,valaki szereti a ritka v kulonlegesebb neveket,es ez igy van jol.

Kicsit idegesito.Szerintetek?

27 hetes kismami


2009. márc. 26. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Pedig valóban tiszteletben kellene tartani hogy mindenkinek más lehet a véleménye,sőt,jó hogy nem gondolkodunk egyformán.És ráadásul ez nem is egy olyan dolog,hogy csak egy jó válasz lehet,és kész,én sem értem.De a pontozástól már herótom van,főleg mert pont ezért hogy igazságtalan ,és semmi értelme,írja meg mindenki a véleményét,és kész.
2009. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Ezen már én is gondolkodtam.Szerintem azért mert oda van irva hogy értékeld a választ plusz pontokért.

Komolyabb kérdést nem akarnak lepontozni,mert gondolom gőzük sincs a helyes válaszrol,ilyen kérdésekben meg mind egy..

2009. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
IQ kérdése. :) Ne vedd fel!
2009. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Engem nem is sajat magam miatt zavar,mert ha latnam h csak az en valaszom van leszavazva max. csak rohogok egy jot,de h szinte mindenkie?
2009. márc. 26. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát itt a legtöbben nem érettek a pontozásra. Nem képesek felfogni, hogy nem tetszik-nem tetszik alapon kell pontozni, hanem hasznosság alapján. És egy ilyen kérdésnél minden válasz hasznos csak ide sajnos nagyon csökött agyú emberek járnak. Volt aki külön kérdésben boncolgatta, hogy én milyen ronda nevet választottam a gyerekemnek, mert egy válaszomban megírtam, hogy ha lányom lesz, az Zazi lesz.
2009. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elozo:Koszi a valaszt neked is.En vagyok az a bizonyos anyuka aki Bonita Viktoria nevet adja majd a lanyanak.A fenti kerdesbe le is hurrogta vki mert h "romas,meg giccses"

Igen,vhol mar olvastam h irtad a Zazit.Ne is foglalkozz h mas mit mond ra.A ti dontesetek.Szerintem aranyos:).

2009. márc. 26. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Köszi :) A Bonita is nagyon szép név, olvastam is a másik kérdésnél a válaszodat. Nem értem miért nincs egyeseknek jobb dolguk mint ilyenekbe belekötni. Nagyon unatkozhatnak.
2009. márc. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
17%

Mert ez az oldal nem a baba-mama fórum, ahol az ilyesmit meg "kell" beszélni. Onnan elhajtottak Benneteket? Vagy tán kinőttétek, kell, hogy máshol is hirdessétek a fantasztikus agyszüleményeket?

(Azért, hogy én negatív értékelést kaphassak, olyan kérdésnél, ahol épp a pozitiv elbírálást szorgalmazzátok) Leírom, hogy szerintem is "giccses, romás" a Bonita. Ha kisfiad lenne, akkor mi lesz? Bonito? A Zazi nevű kislány meg egy életre el fog átkozni Kedves Édesanya.


Ja, búcsúzóul: miért érdekes az, ha lepontoznak? Nem mindegy? Ez nem verseny! Lehet nézegetni a toplistát, de minek? (Jobb lesz tőle a kedved? Büszkévé tesz, hogy ma nem a 20000.-ik hanem a 19999.-ik vagy? Kell a sikerélmény?)

Ráadásul ha gyerekvállaláshoz elég érettek vagytok, akkor ennek megértése sem kíván sok észt...


Nem unatkozás kérdése a dolog. Kérdem én: az is unatkozik aki a kérdést kiírta?

2009. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Elozo:Es ha neked nem tetszik egy nev azt le kell szavazni?Tudod te egy ostoba noszemely vagy aki nem kepes elfogadni azt h masnak mas az izlese.

Miert kellene mindenkinek olyan izlessel rendelkezni mint neked?

Aki itt leszavazgat az te vagy.Az erre a kerdesre valaszolokat is te szavaztad le.Elegge "dedos" szokas,nem gondolod.

"Mindenkinek mas tetszik es ez a termeszetes" ezzel kezdtem az iromanyomat.Ha elolvastad volna.

Az biztos h nem szeretnek a kornyezetedbe levo ember lenni,mert nem lehetne mas velemenyem csak az ami a tied.

Igen,en is hulye vagyok h egyaltalan reagalok,a ferjem szerint nem eri meg buta emberekkel foglalkozni.

Ami meg az "unatkozast" illeti.Magyar o. es Kanada kozott 6 ora az elteres ugy h kicsit mas idopontba csinalom a dolgaimat mint ti.Ennyit errol.

2009. márc. 27. 16:02
 10/10 A kérdező kommentje:

Hozzateszem:nekem nem szokasom a pontozgatas,gyerekesnek tartom.Azonban most eltem a lehetoseggel.

Most h emlitetted jottem ra pl. arra is h mi az a top lista,mert eddig eszre sem vettem.Akkor most ki is unatkozik?

2009. márc. 27. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!