Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen hasonló esetek vannak...

Milyen hasonló esetek vannak mint ami szegény Brianna Lopezzal történt?

Figyelt kérdés
Magyarul érdekelne.
2011. jún. 24. 14:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem normálisak, pár év börtön az mit tesz jóvá?! Aki meg szeretne gyereket nagy nehezen esik teherbe, vagy egyáltalán nem, ők meg megölik a csöppségeket.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2011. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embernek a halál az áldás lenne ahhoz képest amit én csinálnék vele.Be raknám egy olyan helyre, ahol se ülni se rendesen állni nem tud, csak vizet adnék neki, de kaját nem, hogy szép lassan éhen halljon.De lehet mikor már majdnem meghal adnék neki pár falatot, hogy még tovább húzzam a szenvedéseit!!!

Milyen anya az ilyen????Bárki az 5 hónapos lányomhoz közelítene, úgy, ahogy nem kéne, a szívébe állítanám a kést, szó nélkül.

Elmebetegek!!!

2011. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
Csaaaaajok! Neee nézegessetek már ilyen szörnyű dolgokat,tiszta borzalom (én is olyan hülye kíváncsi vagyok....tiszta rossz kedvet csináltam magamnak,hogy elolvastam)Beteg emberek mindig voltak,és lesznek is...Megyek inkább megpuszilgatom a két szép gyönyörűségemet,(3 éves és egy 8 hónapos kisfiúk)tegyétek ti is ezt,vagy ha még baba előtt álltok,nézegessetek valami felemelő,cuki,édes,vidám dolgot! Tudom hogy off,meg nem muszáj,de elég ebből ennyi is mára.
2011. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2011. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Elmebetegek mindíg és mindenhol vannak.A baj az hogy még tengeren túl 30,50,60 éveket kapnak itt csak pár év és kint van,ÉL tovább más embereket tesz tönkre,és még esetenként szaporodik is.DÖGÖLJÖN MEG AZ ILYEN.
2011. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Na de ez milyen undorító:

[link]

Tényleg mindenből pénz csinálnak.

2011. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 agica8602 válasza:
Sajnos ilyen ez a világ :( nem tudom feldolgozni ezeket a szörnyűségeket
2015. júl. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!