Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A rákszűréshez kell beutaló,...

A rákszűréshez kell beutaló, és kell fizetni? Ha Sztkba mennék hová kell mennem?

Figyelt kérdés
Több mint 15hónapja szültem császármetszéssel,akkor magándokim volt. Még tavaly augusztusban kellett volna visszamennem hozzá rákszűrésre. De nem tudtam mert akkorra nagyon rosszul álltunk anyagilag,így nem tudtam volna kifizetni. Sajnos ez a mai napig tart,de azóta nem látott orvos. Szeretném magam megnézetni,bár nem érzem hogy baj lenne.
2011. jún. 21. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk nem kell hozzá beutaló, csak elmegyek az sztk-s rendelésre, kivárom a sorom, és megcsinálják a rákszűrést.

Amúgy reméljük nincs baj, de a nőgyógyászati problémák nagy része tünetmentes, úgyhogy ezért is kell szűrésekre járni.

2011. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. jún. 21. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!