Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Szilágyi vezetéknévhez...

A Szilágyi vezetéknévhez milyen fiú név illik?

Figyelt kérdés
Divatnevek kizárva! ( Bence, Máté, Balázs, Levente, Dominik, Patrik )
2009. márc. 18. 15:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Vendel, Krisztián, Dániel
2009. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%
Sebestyén
2009. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Nikcsi ***** válasza:
65%
Levente
2009. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Nikcsi ***** válasza:
65%
Ja bocs...most latom hogy a fiam neve divatnev, pedig nem is...(Levente, elozo valaszolo vagyok)
2009. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%
Zsolt
2009. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ármin, Regő, Kadosa, Keve, Lőrinc.
2009. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

"Leventés" kismama, szerintem az ilyenen kár megsértődni, az ízlés olyan dolog, amiről nem érdemes vitát nyitni. Ezért szeretném leszögezni, hogy én nem pontoztam a válaszokat sem, akik erre a kérdésre "tévedtek", azok "gyilkolják" itt egymás, pedig ez nem az a kérdés, amire MÁSOK adhatnak hasznos vagy nem hasznos értékelést.


Ja, és a Levente nálunk igenis divatnév, egy bölcsődés vagy egy óvodás csoportban nálunk minimum három kisfiút hívnak így, + még legalább ugyanennyi Bence, Balázs és Máté jár a fiam csoportjába. Ajánlom szíves figyelmedbe az alábbi linket, ami statisztikai adatokra támaszkodik, és szerintem ezzel lezárható a "vita" hogy divatnév-e a Levente....


[link]

2009. márc. 19. 15:11
 18/22 Nikcsi ***** válasza:
62%
Akkor adj olyan nevet a babadnak amilyet szeretnel, de ne fikazd a maset. Egyebkent a gyakori nev nem egyenlo a divatnevvel, szerintem.
2009. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%

Minek tetted fel ezt a kerdest? Mert nagyon felesleges volt feltenni, azt ugye tudod? Az osszes valaszolo szant idot arra, hogy jo indulatuan leirja a velemenyet, de annyira undorito, bekepzelt, majom kommentjeid vannak, hogy megall az esz! Megis ki vagy te, mit gondolsz?

Vedd meg, vagy kolcsonozd ki a konyvtarbol az utonevek cimu konyveket, tobb is van, uj es regebbi kiadas is, valamint menjel el az anyakonyvvezetohoz is, kerjel listat az adhato nevekrol, aztan valasszal a gyerekednek nevet!

Annyira, de annyira kulonlegesnek erzed magadat pfffff.....hogy birnak tegedet elviselni a kornyezetedben?

2009. márc. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Attila:D én is szilágyi vagyok öcsém attila, sztem szép név nem is unalmas még annyira.
2009. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!