Andika001 kérdése:

Volt ma gyes utalás?

Figyelt kérdés
Én csak családit kaptam gyest meg nem. Tud valaki valami infot? Oroszlányi vagyok.
2011. jún. 2. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én egybe kapom mindkettöt. Ma kaptam. Budapesti vagyok.


Neked külön érkezik?:O

2011. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is kaptam ma gyest.
2011. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem egybe. úgy szoktam sms-t kapni, hogy először a családi utalásról, majd a gyesről jön sms. néztem a netem a bankszámlát és csak a gyes jött meg.
2011. jún. 2. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem jött meg.

Annyit sikerült kideríteni, hogy küldtek egy papírt, amit vissza kell küldeni, és aki késett vagy nem adta fel, annak automatikusan visszatartják.

A 20. telefonszámnál járok, és még nem tudom, mi a megoldás.

Ha valaki igen, akkor ossza meg velem is.

2011. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A CSP-t és a gyest egyszerre szokták utalni.

Hívd fel a MÁK-ot, hogy hol marad a többi pénzed.

2011. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem küldtek semmiféle papírt....
2011. jún. 2. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek küldtek egy papírt, aki GYES-en van, függetlenül a gyermek életkorától, hogy GYES mellett végzel-e munkát, akár otthon, akár munkahelyen és mennyit. Aki nem végez, annak is vissza kellett küldeni, április 11-ig. Sok szó volt itt erről anno, meg volt, aki árp. 11. után kapta meg, de ha ápr. végéig beért, akkor nem volt gond. Sokan nem foglalkoztak vele, vagy csak az itt olvasottak alapján nézett utána, és még gyorsan lehetett intézkedni.

Én sem kaptam, de én költözés miatt, így én áprilisban személyesen bementem, és ott írtam egy nyilatkozatot, hogy nem dolgozom. Így meg is kaptam a pénzt. Ha tudsz, menj be személyesen, hogy nem kaptál ilyen levelet és mit tudsz tenni.

2011. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!