Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sajnos most egy hete vesztette...

Sajnos most egy hete vesztettem el ikreimet akiket 22 hetesen vettek el tőlem császármetszéssel altatás alatt. Nem is láthattam öket azt se tudom mi lett velük hová kerültek, mi lett a sorsuk. Megtehették ezt?

Figyelt kérdés
2008. febr. 19. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Szia!Őszintén sajnálom!!!Szörnyű lehet!!Azt nem tudom mit tehetnek meg ilyenkor.Viszont lehet jobb is,hogy nem láttad őket!Akkor az a kép maradna meg az emlékezetedben!Kitartást neked és légy erős!!!!Remélem mihamarabb összejön a következő baba és problémamentesen lezajlik majd!
2008. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Én 1hónapja veszítettem el a kisbabám Ő beteg volt 1hónapos.Szeretettel várunk az Angyalok szülei vagyunk oldalon!Mi olyan anyukák vagyunk,akiknak angyalkáik vannak.Nagyon sokat tudunk egymásnak segíteni.Itt őszintén írhatsz az érzéseidről,mindenki megért,mert a történetünk hasonló.Ha van kedved írj privit.

Puszi:Mariann

2008. febr. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén sajnálom ami veled történt, szörnyű lehetett. De én is azt mondom, hogy jobb így, hogy nem láttad őket, mert mindig az a kép lenne előtted. Nagyon sok kitartást, és erőt kívánok neked, nektek, és kívánom, hogy lelkileg túl tudd tenni magad rajta.
2008. febr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem jobb, hogy nem láttad őket. Én ikerterhességem egyik babáját veszítettem el itthon, sajnos kézben is tartottam, és azóta is többször álmodom vele...Most 31hetes vagyok, de sosem fogom elfelejteni! Szerintem ez a normális, de muszáj túllépni rajta, bár ehhez idő kell!
2008. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!