Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van angol változata ennek a...

Van angol változata ennek a névnek?

Figyelt kérdés
Feleségem Ausztráliából származik, és éppen babát vár. Biztos, hogy kislány lesz, és azt szeretnénk tudni, hogy a Kinga név van-e angol/német/bármilyen más külföldi fordításban, mert mind a ketten szeretjük ezt a nevet, de azért a feleségem rokonaira is kell gondolnunk.. Előre is köszi!
2011. jún. 1. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

KINGA

- a Kunigunda régi magyar becézőjéből önállósult.


Ez alapján nem hiszem. Bár én nem tudtam, hogy magyar eredetű név.

2011. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kunigunda, de szerintem ne nevezd így a gyerekedet, mert ez a név nagyon hülyén hangzik.


A Kinga amúgy szerintem lehet akár nemzetközi is, nem olyan nehéz kiejteni, leírni az angoloknak, mint pl. a Dorottyát, Fruzsinát.

2011. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos furcsa lesz, de majd megszokják :) Talán mosolyt csal majd az arcotokra a rokonok kiejtése :) nem baj, nem a rokonok gyereke lesz, hanem a Tiétek!!! :)
2011. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van. A Kingától nem tántorodunk el. Azért annyira nem lesz nehéz kimondani a rokonoknak remélem, vagy ha igen, majd kicsit gyakorolják..:D Köszi szépen mindenkinek! :)
2011. jún. 2. 13:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Hehehe.. Megpróbáltuk hogyan 'ízlik' nekik ez a név.. A végeredmény: Kígá vagy Kéngá lett..Elég vicces, de akkor is Kinga lesz a pici! :)
2011. jún. 13. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok, örülök :)

Könnyű és gyors szülést kívánok!

2011. jún. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!