Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen sport-babakocsi van,...

Milyen sport-babakocsi van, aminek kivehető a kereke?

Figyelt kérdés
Valami egyszerűbb babakocsit keresek, aminek egy mozdulattal kivehető a kereke. Tudtok írni konkrét típusokat? Elég, ha 2 kerék kivehető. Köszi mindenkinek a segítséget!
2011. jún. 1. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az espiro magic 4-es ilyen. Kivehető mind a 4.
2011. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Várok még, inkább olyan hagyományos alakút szeretnék. Top rider-em volt, sajnos ellopták :(
2011. jún. 1. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ilyen eladó babakocsim, annyi, hogy a háttámlánál az egyik váz el van törve, de meg lehet javítani, ettől még rendesen működik.


[link]

2011. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

SATURN TOURAGOO, ennél egyszerűbb nem jut eszembe. Használtan 10.000,- ért is lehet venni. Mind a négy kivehető, egy mozdulattal, de azért nem szerettem, mert nehéz (legalább 13 kg) Újonnan Brendonban 30.000 körül van TOURAGOO, szerintem az újaknak már mind egyszerűen levehető a kereke!

PHIL and Teds van most, csak 1 kereket kell levennem a csomagtartóhoz és 9kg!!! + a tesóülés kb 1kg...

2011. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem a Brendonost, ez tényleg nagy dög, be se férne a csomagtartónkba. Valami esernyőre csukható, egyszerű kocsi kellene. A levehető kerék meg azért fontos, mert talán, ha kiveszem 1-2 kerekét, akkor kevésbé lopnák el a lépcsőházból... Sajnos a negyedikre nem tudom felcipelni. Hülye voltam, a top ridernek is ki kellett volna kapni a kerekeit, és azt felvinni...
2011. jún. 3. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:

A touragoo-s vagyok. Nem mondtad, h lopásgond van. Tuti a vázat is ellopnák, hallottam már ilyet!

Ha nagyobb a gyerkőc, és városi környezetbe kell, lehet érdemesebb egy 4-5 kg körüli, nem fektethető de dönthető superlight-os ernyőkocsival próbálkozni, azt fel is tudod vinni (egy ismerősöm így csinálja: egyik kezében a gyerek, másikban a kocsi, hátán-vállán a cuccok - a harmadikra...)

Tuti nem merném a Phil&Teds-nek a csak a vázát se lent hagyni lelakatolva se... ha már egyszer loptak onnan.

2011. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hauck Malibu
2011. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!