Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik orrszívó a jobb,...

Melyik orrszívó a jobb, hatékonyabb?

Figyelt kérdés
A porszívóra csatlakoztatható vagy a kézi elektromos? A porszívós elég hangos és fél tőle a kisfiam, érdemes a másikra beruházni? Tapasztalatok?
2011. jún. 1. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elemes orrszívó semmit sem ér,én is megvettem, mert a lányom is félt a porszívóstól, hogy azzal majd könnyen ki tudom szívni neki, de semmit sem szív. úgyhogy a porszívóst használjuk, már megszokta nem fél tőle.
2011. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A porszívós, a másik sajnos csak azt veszi ki, amit egy papírzsepivel is ki tudsz törölgetni.
2011. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem csapra szerelhető van. Nagyon hatékony és nem kell a porszívót előszedegetni, valamint nem ébred fel az egész lépcsőház, ha éjjel kell orrot szívni a gyereknél. :)
2011. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de milyen az a csapra szerelhető?


Egyébként nekünk porszívós van.

2011. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A csapra szerelhetősről már én is hallottam, de gondolom azért inkább nagyobbaknak való, akik megállnak már a csap mellett, és nem kell őket kézzel-lábbal lefogni, nem?

Ja, amúgy Ariana (porszívós) van nekünk, teljesen jó, a fiam már szépen hagyja a porszívózást kb. egy éves kora óta, de szerencsére ritkán van rá szükség.

2011. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat. A csapra szerelhetőről még nem hallottam. Érdekelne, hogy milyen.
2011. jún. 1. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:

A csapra szerelhetőset is újszülött kortól lehet használni. :)Az egyik végét a csapra tekered, azon átömlik a víz, ezzel vákumot képez. Kép: [link] A vízcsap alatti szerkezetből jön egy cső, annak a végén van az a rész, amit a baba orrához kell tenni.

Mi már ahogy hazajöttünk a kórházból elkezdtük használni, pici korában sosem volt baj belőle, a vízsugárral lehet állítani, hogy milyen erősségű legyen a szívóereje. Fél karomban tartottam a babám, a másikkal kiszívtam az orrát. Mikor nagyobb volt, akkor meg az ölembe ültettem. Nagyobb korában volt, hogy megunta a dolgot és erős tiltakozásban kezdett, de egyedül is simán boldogultam vele, de olyan is volt, hogy ő tartotta magának oda. Ízlések és pofonok, kinek mi vált be, de én nagyon meg vagyok elégedve. :) Talán annyi negatívumot tudok mondani, hogy a csapra szerelésénél van amikor nem úgy zár és akkor spriccel a víz, de én akkor ráhúzok egy zacskót és a kádba folyik a víz.

2011. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én kisfiam is már a látványától sírásba kezdett, nem beszélve ha meghallotta a hangját. Úgyhogy egy másik alternaítva után kellett néznünk. Sok jót olvastam más fórumokon az Orrszi Spray-ről úgyhogy beszerztük mi is. És őszintén szólva csak áradozni tudnék róla...a legmakacsabb, leragaszkodóbb "orrlakót" is kitakarította, nem beszélve arról, hogy rendszeres használat mellett elejét vehetem az arcüreggyulladásnak, ami most ezekben a hideg hónapokban elég gyakori.
2011. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!