Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szerintetek megéri...

Anyukák, szerintetek megéri az ELO-nál okj-t tanulni? A havi díjon felül még van konzultációs díj és vizsgadíj, így nem kb annyi, mint máshol és mégiscsak levelezős?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem rossz csak utána nehéz olyan iskolát találni,ahol le tudsz vizsgázni.A vizsga díjak 30és 40 ezer között vannak.Telefonon érdemes megérdeklődni,hogy melyik iskolával vannak szerződésben,mert aztán lehet,hogy utazgathatsz az ország másik felére hogy levizsgázz.Én estire jártam mikor várandós lettem.az utolsó évet kisbaba mellett csináltam meg.Nehéz volt de megoldottam.
2011. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!