Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valami homeopátiás nyugtat...

Van valami homeopátiás nyugtatószer? Akár nekem, akár a 3 éves fiamnak, mert nem bírok már vele.

Figyelt kérdés
Nem benyugtatózni akarom de egész nap fognom kell a kezét és játszani vele, mert ha elfordulok akkor pl: feláll az asztal tetejére, felmászik a szekrényre a wc-be dobál tárgyakat.....
2011. máj. 18. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Sedatif PC-t ismerem mint Homeós nyugtató,nem ismerem itt többenn is irtak már róla.A másik a Hova az inkább este jó,de mivel nekem csak 1 éves a lányom igy konkrétan még nem tudom milyen egy 3 évessel:) De azért vele is meg van az izgalom. Kimegyek wc-re erre kijön utánam a budira és ott ül elöttem és nézi ahogy ott ülök. Ha becsukom az ajtót elötte hogy ne jöjjön ki a nagy szobából akkor ORDÍT:D
2011. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

sedatif-et szokták javasolni. kipróbáltam, semmit sem csinál.

más sajnos nem tudok :-(

megértelek és sajnállak, nekem kettő ilyenem van. 10 hós és 2 éves. a legjobb móka a kertben a tandem babakocsit nekitolni a terasz peremének és elesni vele. ezt a 10 hós csinálja a nagy csak segít a végén borulni.

továbbá a homok feldobálása és egymásra dobálása

de ma például meglepetést okoztak, kitalálta nagyobb, hogy mekkora poén a labdát átdobni a bokron és utánavetődni, rá a bokorra. a kicsi is kipróbálta.

szóval ma már én is gyereknyugtatóért rimánkodtam a védőnőmnél.

2011. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A homeos szerek nem szedálnak le,úgyh nem hiszem,h egy 3 évest lebutítana.Ne haragudj,de nem hiszem el,h be kell nyugtatózni azt az egy szem gyereked,különben nem bírsz vele,mert ha ez így van,akkor sürgősen vidd el egy szakorvoshoz.

Nekem 4 gyerekem van,úgyh tudom milyen az,amikor mindenhol kis kezek motoznak és kis fejek törik magukat a következő "jóságon",de sosem jutott eszembe benyugtatózni őket.

2011. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sedatif pc-t adhatod neki és te is szedheted
2011. máj. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Neveld meg!
2011. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!