Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Espiro Vector Lite vagy...

Espiro Vector Lite vagy Coletto Aveo 4/4 babakocsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségre lennem szükségem. Októberre várjuk az 1. babánkat egy városi 3. emeleti lakásba (nincs lift) és szembesültem a ténnyel, hogy nem tudom milyen babkocsit kéne venni. Egy másik kérdésem kapcsán már kaptam néhány tippet. Főképp, hogy könnyűt.

Szerintetek egy használt Espiro Vector Lite vagy egy új Coletto Aveo 4/4 babakocsi lenne a jobb? Utóbbi volt az egyik amit ajánlottak, de túl részletes leírást (cm-k, kg, stb) sehol nem találok. Elvileg mindkettőnél azt írja a hivatalos leírás, hogy 3 éves korig jó, viszont több helyen olvastam, hogy nagyon kinövi a baba, igaz ez? Van esetleg valakinek tapasztalata ezekkel? Előre is köszönöm a segítségeket!


2011. máj. 11. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnéztem, egyiket sem ismerem.


de mindképpen tud meg a súlyukat. ha nem hagyhatod a bejáratnál akkor cipelheted nagyon sokat.

mindenképpen levehetö mózeses legyen, mert az egy álom, ha emeleten laksz. leveszed a mózest és feviszed benne az alvó gyereket. ha kell akkor még felcipeled a vázat is.

de ez 6 hós korig jó, a mózes részt aztán kinövik.

a többit neked kell eldönteni. nekem fontos volt hogy teljesen dönthetö legyen, jó minöségü, könnyen kezelhetö. kipróbáltunk sokat, megnéztük a testjeiket és így döntöttünk.

2011. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a lakótelepen most az Espiro a "menő",minden 2.kismama azt tologatja,így gondolom meg is vannak vele elégedve.


Nekünk is volt Espiro kocsink a 3 kerekű sport változat,nem csalódtam benne,és ha mostanában lenne megint babám,én is a Vector Lite-ot venném,sokáig jó a mózessel,hordozóval,üléssel.Nem hiszem,hogy hamar kinőné.

Télen is jó,mert adnak hozzá azt hiszem még a mózeshez is lábzsákot

2011. máj. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!