Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 98-as és 104-es méretben hol...

98-as és 104-es méretben hol tudok jó minőségű body-t venni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:

98-as még van a C&A-ban 104-est ott már nem láttam.


Aldiban IMpidimpi márkájú szokott néha lenni ott van 110-ig . de nem mindig.

2011. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem a 104-re már nem lesz szükségem, de 98 még elkelne. Néha Tesco-ban akad 2-3 éves gyerekre való, de elvétve, és azért ilyen szeles időben még igencsak ráadnám 2 évesemre.
2011. máj. 6. 12:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem sok helyen, ha az arat is nezni akarod...

A brendonban keves tipusbol van 104-es meret, ha van, akkor is 1700-2000 forint darabja, engem a minosege nem nyugozott le, ennyire nem volt jo.

Tescoban, auchanban ekkora meret mar nincs, kisebb bababoltokban is ritkan talalni ekkor meretet normalis aron.

Scamp body is van meg ekkora meretben, 1300-1500 forintert lehet kapni kb, ezen az oldalon megnezheted: [link]


Egy ismerosom azt mondta, hogy cora-ban, intersparban is arulnak meg ekkora meretet, de amikor en kerestem, akkor nem talaltam, csak kisebbek voltak.

Vegul egyebkent en ket helyrol szereztem be, epp mentunk Londonba es a mothercare-ban vettem, normalis aron es nagyon jo, puha, de strapabiro anyaga van.

Valamint talaltam egy holgyet, aki body-t var, ugy remlik, hogy 500 forint darabja es tobb fele mintabol lehet valasztani, tole kertem nehany darabot.

Itt tudod megnezni: [link]

Nem tudom, hogy azota emelkedett-e mar az ar. Vekonyabb anyaguak, de jok, tenyleg szepen vannak megvarrva, csak 40 foktol tobbet nem birnak ki mosasnal, akkor ossze mennek. Erre odafigyelek, a szinuk nem fakul, nem szakadtak, nem is nyultak meg, szoval tenyleg jok. En azert orultem meg ennek a lehetosegnek, mert lehet kerni a bodykhoz rovidnadragot is ugyanolyan anyagbol, igy nyaron egyutt ezek jok lesznek egyutt.

2011. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! A Scamp-et én is tudom neked ajánlani. Sokkal jobb minőségű a tesco-snál. Itt szoktam rendelni: [link]

A honlapjukon (www.scamp.hu) megnézed mi van a méretetekben, elküldöd a csajszinak a kódokat, ő meg 20-25%-al olcsóbban tudja neked hozni, mint a honlapon lévő árak. Kb. 2 havonta lehet rendelni nála, már nincs messze a következő.

Egyébként a Scamp-nek van speciális 110-164-es kombija, bár az sima fehér atléta fazon.

2011. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért nem nagyon van ekkora méretben,mert a 98-104 a konfekcióméret szerint 3-4 évesre való,és akkora gyerekre már csak elvétve adnak bodyt.
2011. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utánajárok a hasznos tanácsoknak. Eddig én sem láttam tesco-ban 2-3 évesre valót, de nemrég vettem egy csomaggal, meg is lepődtem, h létezik, 98 van beleírva, de nagyon nagyok szerintem. Legalábbis a 18-24 hós mérethez képest. Scamp nekem is nagyon bejött, bár ott is fura méretek vannak néha, de tavaly vettem jónéhányat, és a minősége a legjobb, komolyan. Milliószor kimostam őket, és nagyon sokáig hordta a fiam őket, nem beszélve az édes kis mintákról. Angol darabokat én is szeretek beszerezni, de ez a méret már nagyon ritka, nem is találtam. Köszönöm mégegyszer, marad a scamp, és az 500 Ft-osnak is utánajárok.
2011. máj. 6. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Masodik valaszolo vagyok.

Igen, sajnos tudom, hogy miert nincs sok body ekkora meretben.

Az en fiam 2 eves es 4 honapos, 103 cm magas, 17 kg. 3-4 evesekre valo ruhat veszek ra es azon kivul, hogy meg babas arca van rendszerint kozepsos ovisnak nezik...

De meg nyaron/oszig kell ra body, szeretnem, mert amug nagyon praktikus.

2011. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kínaiban vettem ill. (anyukám) 104-es ujjatlan bodikat, azt adom a lányomra és rá valami hu felsőt.

Van mér pár 98-as body-ja is, C@A-s.

2011. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13:55-nak Lányom 26 hónapos 92 cm magas, a 98-as méretet hordja, de van 104-es felsője is, aminek csak az ujja hosszú.
2011. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!