Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol van Budapesten olyan...

Hol van Budapesten olyan bizományi, vagy használt bababolt ahová bevesznek babakocsit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ha beütöd a keresőbe, tuti találsz, de inkább miért nem teszed fel az expresszre, teszvesz, vaterára?
2011. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezekkel kezdtem, a kereső alapján egyet találtam ami pesti, teszveszen és vaterán pedig már 3hónapja fenn van, már az árból is jócskán engedtünk, és semmi. Ezért kérdeztem. Hátha valaki ismer egy olyan bejáratott boltot, ahova nyugodtan vihetem.
2011. máj. 3. 12:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

www.jofogas.hu

nekem itt hamar elkelt

2011. máj. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezt nézdmeg, bárnem tudom eggyeznek e az adatok

2011. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én láttam egyet a 17.kerületben, Rákoskeresztúron. (Kaszáló u. 4 emeletes ház aljában). Nem voltam benn, csak láttam, hogy bizományi és ki voltak téve babakocsik.
2011. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is pesti vagyok,szintén babakocsit szeretnénk eladni. S találtam a neten egy bababoltot,felhivtam a telefonszámot amit irtak. Ott beszéltem egy hölggyel s mondta h igen beveszik a babakocsit.4-6 hétre szokták feltenni az oldalukraIgaz messze vannak,de csak ha elkelt akkor kell a szállitást megoldani:)Abban meg asszem tud segiteni. Meg kell adni neki egy irányárat (mennyiért szeretnéd eladni) meg ey olyan árat ami alá nem akarsz menni. S fotó kell neki s akkor kiteszi az oldalára. De ha gondolod hivd fel s kérdezd meg:) [link] Ez volt az az oldal:))
2011. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Találtam még egyeet: [link] Igaz ez Taksonyban van,de az se a világ vége.. Debreceni céggel is beszéltem most,s azt mondták ami nekünk van kocsi az olyan 13-14ért bevennék s eladni olyan 18-19ezerért. Hát kösz... S még vigyem is 5ezerért nekik..
2011. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát igen:)

de a másikat megpróbálom köszi

2011. máj. 3. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!