Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cam autósülés probléma, mit...

Cam autósülés probléma, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem rég vettünk egy autót, és mivel a 4 és fél éves fiunk kb 16 kg, vettünk egy új ülést. Először 9-36 kg-sat akartunk, de rábeszéltek a 15-36 kg-sra, ami

Cam le mans ( [link] nagyon megtetszett, jól ül benne a fiunk, kényelmes, és ezt ajánlotta az eladó is.

Naivan megvettük, betettük az autóba, bekötöttük (többen, többször is megnéztük lépésről lépésre, mindenhol jó helyen van az öv, szoros)

Nem mozog, dől, csúszik előre egy kicsit sem, de oldalra nagyon. Egy élesebb kanyarban simán teljesen oldalra dől(ne) vele, hát még egy ütközésnél, ez természetes? Tudom, nem egy Römer, ne várjak csodát, de a Cam is neves, szerintem nem lenne szabad ilyennek lennie.

Megpróbáltuk visszaküldetni anyósommal (ő lakik ott, és mikor ott voltunk és kipróbáltuk bezárt a bolt), de nem adják vissza a pénzt, levásárolhatjuk.

Mit gondoltok? Van valakinek tapasztalata az ilyen súlykategóriás ülésekről? Ezek után vegyünk ott újat? Lehet szidni, de nincs pénzünk ennél többet kiadni rá, nem autózunk sokat és akkor is Dorogon, ahol nincs forgalom.


2011. máj. 2. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A Cam nem egy rossz márka. Nem lenne szabad mozognia. Vásároljátok le másra. De próbáljátok bele a kocsiba, hogy a ti üléseteken mennyire stabil.
2011. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A CAM valóban nem rossz márka, nekünk is van több termékünk, de autósülés szempontból én Besafe párti vagyok, az a legbiztonságosabb. Nagyon szomorú, hogy sokan nem tehetik meg, hogy ilyen ülést vásároljanak anyagi szempontok miatt, és ezt nem szemrehányásként írom, sőt, sajnálom és kérdésedből is látszik, hogy Te felelősségteljesen gondolkodsz ebben a kérdésben. Mégis azt mondom, hogy mégha többe is kerül (kb.35-40 ezer Ft), próbáljatok meg egy biztonságosabbat beszerezni, mert ha az ég ne adja valami történik, az ülés árának hányszorosát adnád oda, hogy megóvd a gyermeked?!
2011. máj. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem minden márka passzol minden autóba. Mi is így jártunk a bébé confort-tal, csak nekünk épp előre-hátra billegett. Bár nekünk szerencsénk volt, mert vásárlás előtt bepróbáltuk, így meg sem vettük. De ha lehetőségetek van, tényleg keressetek másikat.
2011. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szombaton megyünk kicserélni, majd megírom, mi lett a vége:)
2011. máj. 4. 09:35
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon sok ülést kipróbáltunk, és valamennyire az összes dőlöngél. Sajnos nem az ülés a hibás, hanem az autónk, Daewoo Tico és a hátsó üléseknél a fejpárna nem feltolható, és ez az összes ülést eltolja magától pár centire.

Végül a legstabilabbat vettük, ami egy kék-fekete BeSafe Izi Up :)

2011. máj. 9. 08:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Arról csupa jót hallottam, remélem nem okoz majd csalódást!
2011. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!