Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz utáni menstruáció és...

Abortusz utáni menstruáció és menstruáció utáni vérzés. Baj?

Figyelt kérdés

A héten múlt az 5. hét, hogy abortuszom volt. Feb.26-án meg is jött és el is kezdtem szedni a fogamzásgátlót. Mikor a műtét után voltam kontrollon az orvosom azt mondta, hogy az első csepp vérnél kezdjem el szedni a gyógyszert és sexet se tiltotta. Kb. már a 3. hét utántól voltunk együtt a párommal, de egyetlen egyszer se ment el bennem. A lényeg, hogy most 26-án megjött, 3 napig tartott, de csak nagyon minimális volt a vérzésem. Mostanában barnás váladék és a mai nap volt egy kis vérzésem is. Ez baj, hogy pár csepp vérzésem van??? A műtét előtt is 3 napig tartott a mensim és akkor se volt nagyon sok. Továbbá a műtét után már aznap megszűnt a vérzés, amire azt mondták, hogy semmi bajt nem jelent.

Remélem tudtok valami jó tanácsot adni, azon kívül, hogy menjek orvoshoz :) Már bejelentkeztem.

Még annyit, hogy mielőtt bárki bántana, azért, mert abortuszom volt, nem önszántamból mentem. Orvosi döntés alapján kellett.

Szóval baj hogy van pár csepp vérzésem és barnás folyásom, mensi után???


2009. márc. 7. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a biztos amit az orvos mond, de a mensi utáni ilyen-olyan vérezgetés nagy valószínűséggel a fogamzásgátlóval függ össze.
2009. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az első az volt, hogy valami más baj van, de most, hogy mondod, lehet, hogy a fogamzásgátlómmal van gond. Mikor elkezdtem szedni leges legelőször akkor se állt be a mensim a gyógyszertől. Mikor pedig régebben szedtem egy másik fajta gyógyszert azzal nem volt baj, rögtön beállt a havim.
2009. márc. 8. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad uh-val
2014. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!