Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermek szépségverseny,...

Gyermek szépségverseny, vélemények?

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 éves kislányom. Ma átjött a nővérem, és beszélgetünk, szóba jött hogy a kislányom milyen szép, főleg, ha gumi, csatt van a hajában. Megkérdezte, miért nem viszem szépségversenyre. Bevallom, ez eszembe se jutott.

Kislányomnak vörös haja van, csinos kislány.

Érdemes lenne ezzel foglalkozni? Véleményeket várok!


2011. ápr. 26. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem dicsekvésképpen, de az én kislányom is nagyon szép. Folyton azzal jönnek, hogy vigyem fotóztatni, szépségversenyre. Megmondom őszintén, én nem akarom ennek kitenni, hogy már ilyen kicsin azt érezze, hogy neki versengenie kell és megfelelnie. Úgy vagyok vele, ha majd ő akar menni ilyenekre, akkor nem fogom ellenezni, de én nem erőltetek rá semmi ilyesmit. Ez persze én vagyok, tudom, hogy vannak, akiknek erről más a véleménye. Szerintem ezt csakis neked kell eldöntened.
2011. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha netes szavazós, akkor csalódás az egész.Meg egyébként is, hiába független a zsűri, mindenhol lesz olyan aki vkinek a valakijének a valakije.Ezek sajnos már így mennek.

De ha kislányod jól tűrné és tetszene neki, akkor belevághatsz, de a csalódás rossz neki is és neked is.

Mindenkinek a sajátja a legszebb amúgy is.

Ha játéknak fogja fel és nem nyűg neki, próbálkozhatsz.

sok sikert hozzá, ha belevágtok!

2011. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem undorító és gusztustalan dolog egy kiagyereket ebbe belerángatni.

A másik meg az , hogy még szerencse, hogy a dsaját gyerekét mindenki szépnek látja.


szóval elitélem a szülőket, akik ezzel foglalkoznak. Egyik ismerősöm is 10 hónapos kislányát versenyezteti, de szegény kislány olyan csúf, csak anyukának tetszik de ezt nem veszik észre. Persze semmit sem nyer sehol

2011. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én azért írtam, hogy nekem eszembe se jutott soha. Nem hiszem, hogy nekem kellenne ezt erőltetni. Különben meg nem tartottam soha különlegesnek a gyermekem. Tök átlagosnak látom. Nyílván elfogult vagyok vele, de nem mondogatom, hogy "de gyönyörű vagy", "De okos vagy", "De tökéletes vagy".

Nem fogok ezzel foglalkozni. Köszönöm a véleményeket.

Igazából nem vagyok ellenne sem, nem ítélem el azokat akik ezzel foglalkoznak.

2011. ápr. 26. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi kulfoldon elunk es en egyszer beneveztem szepseg versenyre. Nem votl szavazos, hanem az ottani zsuri dontott. Persze nem kellett sehova vinni ot hanem kepet kellett bekuldeni a toys'r'us-hoz es sorsoltak ki kulombozo csomagokat, kuponokat azt hiszem az elso 50 bejutottnak. En ebbe nem lattam semmi rosszat. Kisfiam nyert es nagyon orultunk a kuponoknak mert legalabb ebbol vasaroltunk neki Karacsonyra (ez valamikor oktoberben volt). :) Fenykepezkedni kellett volna menni vele, hogy valami baba ruhakat meg jatekokat reklamozzon a katalogusukba de nem vallatam mert en sem akarom belerangatni ilyenbe a kisfiam. Foleg a ferjem volt ezellen ugyhogy csak a kuponoknak vettuk hasznat. Nem votl gond belolle, megkoszontek szepen, gratulaltak es gondolom hivtak a kovetkezo babat aki reszt akart venni fenykepezkedesen is. De nagyon orultunk es buszkek vagyunk. Szerintem ez nem annyira veszes, de rangatni en sem rangatnam a fiamat sehova.
2011. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zserno válasza:
Az a helyzet, hogy szemmel láthatóan a gyerekek nagy része kinlódik ezektől a versenyektől csak a kedves anyuka aki unalmàban inkább otthon vakargatná vagy inkább a házimunkát végezné a szerencsétlen gyereknek okoz igen kellemetlen óràkat.Méllyen elitélem az ilyen szülőket.Nem beszélve arról hogy egy gyerekkel elhiteti hogy szép ami igaz is lehet csak nem biztos higy ez felnőt korban is igy lesz.Vagy egy nagy csalódàs fogja érni vagy tényleg azt fogja hinni milyen szép.Egyszóval idióta önző szülők mindig voltak és kesznek is.Szégyeljék magukat....
2014. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!