Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fius anyukak vekonyabbak (a...

A fius anyukak vekonyabbak (a kisgyermekesek)?

Figyelt kérdés

Tegnapelott egyutt varakoztam egy nenivel a rendeloben. Beszelgettunk, mondtam, hogy a gyermekemnek iratok fel valamit receptre.

Kerdezte, hogy egy van, vagy tobb? Mondtam, hogy ketto.

Visszakerdezett: "Ugye fiu mindketto?" Merthogy latja, hogy vekony vagyok, nem szelesedett ki a csipom, latszik, hogy apro fiaim vannak. Merthogy regen igy tartottak es altalaban igy is volt.


Nem sokat tulajdonitok, nem hiszem, hogy ez korrekt statisztikara alapult, de korbenezve a kozvetlen kornyezetemben mintha tenyleg igaz lenne, hogy a vekony, lanyos alkatu anyukaknak fiu gyermekuk van (akar tobb is), a lanyos anyukak kozott pedig tobb az "asszonyos" alkat. (Nem tulsulyosra gondolok feltetlenul, hanem a kerekebb formakra, nagyobb fenek, szelesebb csipo, nagyobb cicik.)


Csinalnek egy mini statisztikat.

Nalatok mi a helyzet?


2011. ápr. 21. 21:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Rám nem igaz, bár 2 kisfiam van, de kislányosnak nem nevezném magam :)

Nem vagyok dagi egyáltalán, 174 cm és 65 kg vagyok, tehát teljesen normális, amúgy 38-as ruhákat hordok. Mondjuk 3-4 kilót le kéne adnom, de emiatt nem fogom éheztetni magam :) Teljesen arányos vagyok, van csípőm, kerek fenekem, úgyhogy inkább ilyen legyek, mint egy deszka :)


Az tény, hogy mostanában egyre több gebe (szó szerint!) anyukát látok, úgy látszik nagyon trendi lett szülés után 5-10 kilóval kevesebbet nyomni a terhesség előtti súlynál. Sógornőm is ilyen, állandóan panaszkodik, hogy du. 2-kor eszik először, mert hogy a gyerekek miatt nincs ideje, aztán kiderül, hogy csak mártírkodik, mert délelőtt végigtakarította már a házat és kigazolta az egész kertet...

2011. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mindig 56 kiló voltam. Amióta megszültem a két fiamat folyton hízókúrázok, 46 kiló lettem. És nem tudok egy grammot se fölszedni. Pedig utálom így magam, elől deszka hátul léc.

A legrosszabb amikor piszkálnak miatta, mintha direkt lennék ennyi. Elég sz@rul esik. Telet szeretem a legjobban, ott föl vagyok öltözve, strandra már utálok menni.

2011. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓ,sajnos rontom a statisztikát.

Kisfiam van,aki babaként 4 kiló fölött született én pedig jól kiszélesedtem.A babavárás előtt is körte alakú voltam,most meg méginkább.De már haladok,lement 4 kiló,még van vagy 15.

Egyébként az ismerősi körömben sok kisfiús anyuka van és egyikőjük sem vékony,sőt.

2011. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát igen, nagyon megértem az egyik válaszadót, akit még piszkálnak is amiatt, hogy nagyon vékony lett. Én is mindig megkapom anyósomtól: de egyéééél már! Én eszem, de valamiért nem megy fel egy deka sem. És az is igaz, hogy nőiesebb voltam kicsit több kilóval... A régi nadrágok leesnek rólam. Közben meg az öcsém pont annyit hízott, mint amennyit én fogytam: családban maradt:)


A focizós fiú anyukája:)

2011. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves Hencsi: azért nem divatból lettem gebe! 180centi vagyok 57 kiló. Én eszem (most pl. karamellás csokit), szinte egész nap, és még mindig fogyok! Ezt egy kicsit magamra vettem...Inkább adj nekem 10 kilót, jó? ;)


De hogy a kérdésre válaszoljak: elöl deszka, hátul léc, kislányom van.

2011. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok-sok valaszt!

Levonom a kovetkeztetest: nincs osszefugges! :-)


Egyebkent hasonlo alkatom van, mint nehany valaszolonak, foleg mint az utolso kommentelonek. 178 cm vagyok es jelenleg 57 kg korul. Normal esetben 65 es sportos, izmos.

Most meg gebe. Raadasul leepultek az izmaim, kifogytam a borombol, ruha nelkul ugy nezek ki, mint egy vizsla, csak szoros nem vagyok. Rendesen bele lehet kapaszkodni pl a hatamon a borbe es nyujtani...

Hat, szanalmas.

Egyaltalan nem direkt, divatbol csinalom, enni is szoktam, minden nap csuszik le edesseg, este 10-11 korul peldaul rendszerint almaval plusz sajtos pogacsaval, kiflivel, ropival, sutivel zarom a napot filmnezes kozben.

De annyit jarok a gyerekek utan, annyi dolgom van rajtuk kivul is es olyan sok a stressz mostanaban, hogy meg igy is aszalodom.

Es igen, en is igencsak ruhellem, ha emellett meg beszologatnak, hogy milyen sovany vagyok, juj, hogy nezek ki, miert nem eszek, stb.

2011. ápr. 22. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!