Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig aludt a babátok veletek...

Meddig aludt a babátok veletek közös szobában?

Figyelt kérdés

Egy éves a kisfiam, és a szobánkban alszik a rácsos ágyában.

Az anyja kijelentette, hogy még legalább 3 éves koráig nem tesszük külön(van egy kis szobája).

Egyszerűen nem lehet meggyőzni, hogy már most is át lehetne tenni, mert minket is áttettek anno, és jól vagyunk.

Ez főleg a szexuális életünkre van hatással, mert én nem vagyok képes úgy csinálni, hogy a baba ott szuszog fél méterre a fejemtől, az teljesen elveszi a kedvem, más alkalmas hely pedig nincs minőségi szeretkezésre.


2011. ápr. 21. 06:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Soha nem aludt velünk a kislányom, az első pillanattól kezdve a saját szobájában aludt, a saját kiságyában.


Én úgy gondolom, hogy ő is így tud a legjobban pihenni, illetve mi is, és amit te is írtál, én sem nem lennék képes a gyerek mellett szeretkezni, ez viszont egy idő után biztos nem tesz jót a párkapcsolatnak.


Legyél kitartó és próbáld meggyőzni a párodat, és mond el neki, hogy ez neked így nem jó!


Sok sikert!

2011. ápr. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi 1,5 évesen (mi költöztünk ki az ő szobájából).


Nem lehet, hogy a feleséged "védekezésnek" használja a kicsit a szex ellen? Gondolom tudja, hogy neked így nem nagyon megy a dolog. Ha nem, bocs, de nekem rögtön ez jutott eszembe.)

2011. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Soha nem aludt velünk a kisfiam, kezdettől fogva saját ágy, saját szoba. Egyrészt hely sincs a mi hálónkban, sem plusz ágynak, sem pedig magunk közé nem vettem volna a mindössze 140-es ágyunkba.


Én azért alaposan elbeszélgetnék a helyedben a feleségeddel, mert én is úgy gondolom, hogy ez egyfajta védekezés is lehet a részéről, hogy ne kelljen házaséletet élni...

2011. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 vagy 6 hónapos volt.
2011. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem hinném, hogy a szexet akarná ezzel ritkítani, mert inkább ő szokott noszogatni, hogy csináljuk, én pedig nem akarom, mert ugye ott a babám, és úgy nem tudok.

Talán az, hogy első gyerek, és félti, mindig ott akar lenne kartávolságban, ha éppen felsír, pedig nem pici már.

Még bevetem az anyóst, hogy hasson rá(ő is kirakott minket hamar a szobából), hátha..

2011. ápr. 21. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik gyerekünk velünk aludt két és fél éves koráig. (3 van. )Minket egyáltalán semmiben nem zavartak. A szexuális életünket sem,hiszen van a lakásnak több helyisége is, nappali például, nem tudom, nálatok mi a helyzet e téren.

Alaposan beszéljétek át, hogy neked ez kellemetlen, és próbáljátok meg, hogy sikerül-e átszoktatni a másik szobába a gyereket.

2011. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van olyan, hogy a baba ágya fölé szerelitek s küldi a hangot a szobából a tietekbe, így halhatja a párod ha felsír. Szerintem vegyetek egyet s úgy belemegy a külön szobába.
2011. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!