Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elfelejtettem kitölteni a...

Elfelejtettem kitölteni a nyilatkozatot?

Figyelt kérdés

Azt amelyiknél be kell írni dolgozol-e és hány órát.

Én nem dolgozok.

Ápr.11-ig vissza kellett volna küldeni,de nekem csak tegnap jutott eszembe.

Akkor most megszüntetik nekem a gyes folyósítást?


2011. ápr. 20. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Igen, de utána pár hónap mulve megint igényelheted
2011. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Én írtam az első választ! Gyorsan töltsd ki és add fel még ma!

2011. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na az szép és meg nem is figyeltem és ki lett dobva a papír basszus kulcs mosta akkor mi lesz?
2011. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: én meg sem kaptam, mert elköltöztünk onnan, ahova be vagyok jelentve az államkincstárnál. Én holnap megyek be személyesen... Ha érdekel, majd megírom mi volt.
2011. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekel köszönöm én is írtam nekik e-mailt megkérdeztem hogy most mit tudok csinálni.De várom a válaszod.Előre is köszönöm:)
2011. ápr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegnap 21:18-as vagyok.

Voltam ma az államkincstárba, elmondtam, hogy én meg sem kaptam a levelet. Mondta a hölgy, hogy semmi gond, adott egy lapot, kézzel megírtam a nyilatkozatot.

XY vagyok (adatok: szül. idő, anyja neve, TAJ szám), GYES-ben részesülök a 20.....-ben született, X Y nevű gyermekem után. Munkaviszonyban nem állok. Kérem a folyósítás továbbra is a számlámra történjen.


Dátum, aláírás...

Azt mondta a hölgy, hogy ez így jó, ennyi elég. Esetleg ha neked messze van az államkincstár, akkor írd meg levélben, hogy sajnos kidobtad amit küldtek, de így nyilatkozol...

2011. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm aranyos vagy:)Én is kaptam tőlük választ a tegnap írt email-re és ugyanezt kaptam hogy nyílatkozhatok levélben is és küldjem el.Mégegyszer köszönöm.
2011. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Amore ***** válasza:
Sziasztok! Szeretném megköszönni hogy utánajártatok a Államkincstárnál hogy mi a teendő! Én tökre elfelejtettem a nyilatkozatot és ha nem olvasom el ezt a kérdést akkor csak néztem volna honap elején hogy nem jön a pénz! Igy gyorsan megkerestem és feladtam ajánlva elsöbbségivel ma! Remélem tényleg nem lesz baj! Köszönöm mégegyszer! Minden jót kivánok nektek! Andi
2011. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!