Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kik. -ben szoktatok vásárolni?...

Kik. -ben szoktatok vásárolni? Jó gyermek holmik vannak? megérik az árukat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Bár én csak felnőtt holmikat néztem ott, de aránytalanul drágának találtam. Szerintem minőségtelen vacak :( Bár lehet gyerekrucikkal más a helyzet
2011. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Alátámasztom az első véleményét. Gagyi és drága. Egy body pl. 8-900 Ft, pulcsi 1500-2500 között van.
2011. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sok akciós babaruhát vettem már ott,a minőségük sem rossz.Viszont magamnak csak 1 felsőt tudtam venni,azoknak a minőségével már annyira nem vagyok megelégedve.
2011. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Leárazott bio pamut body 600FT volt.Néha ki lehet fogni jobbakat is.
2011. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam, nekem nem jött be. Brendon és Müller. Én csak ezen a két helyen vásárolok gyerek dolgokat, megmondom őszintén ezen üzletekben én még nem kaptam olyat ami rossz minőségű lett volna, legyen az ruha, cipő vagy játék. Nem beszélve azokról az isteni csokikról amik a Müllerben vannak. Van hogy csak azért megyek be hogy vegyek egy rahedlivel. Szerintem megérik az árukat is, igaz nem olcsó annyira, de minőség szinte minden. Hosszú távon nézve viszont mindig olcsóbb ami drágább.
2011. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kb. mint a kínai piac.

nem vészes, ki lehet fogni jót, de nem is jó. árban is, mint a kínai.

fogtunk ki jó dszekit és nagyon gagyi felsőt.

2011. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére én amit eddig ott vettem (javarészt gyerekruha), semmi baj nincs vele.

Mondjuk legtöbbször akciósan veszem a ruhákat, mert úgy elég drága (Tescoban is úgy veszem, ha akciós).

Szóval nekem semmi bajom eddig a minőségével. Pl. nagyon édes harisnyát vettem ott nemrég 325,- volt 1 db (ergee márka), jó minőségű.

De bababizományiban, turiban sokkal édesebb, jobb minőségű ruhákat lehet kifogni, nem mellesleg jóval olcsóbban. Kár, hogy csak nemrég kezdem el turiba járni vásárolni.

2011. ápr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem meg nagyon bejöttek. Már vettem ott kisfiamnak egy csomó pulcsit, melegítőt, kapucnis felsőket, kantáros gatyát, farmert, kardigánokat, kis fecske nadrágot, zoknit, garbót. Én nagyon meg vagyok velük elégedve. Olcsók is voltak, és nagyon jó minőségűek, el is raktam mindet a következő gyereknek, amit kinőtt.
2011. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akciósan igen,megérik az árukat.Viszont többször tapasztaltam, hogy nincs méretválaszték.Már tavalytól fogva,bármikor bementem,a 92-98-as méret hiány volt,legyen szó bármiről,kabát,nadrág,póló stb.

Amíg csecsemő volt a kisfiam,sokszor vettem ott bodyt,harisnyát,pólókat és meg voltam elégedve a minőségével is.

2011. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!